Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy viselitek, hogy még a...

Hogy viselitek, hogy még a szűk családi körben is mindenki terhes már, csak nektek nem jön a baba?

Figyelt kérdés
:-((
2013. febr. 4. 12:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%
Érdekes, én egyből értettem a kérdést.
2013. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon nehezen jött össze, sokat vártunk is, aztán a páromnak is van egy betegsége amire a szedett gyógyszerit módosítani kellett... ez mire kiürült volt vagy fél év...

Nekem hormonproblémák miatt, 2 év próbálkozőás után 2 vetélésem is volt...


Az első vetélésem után 1 nappal, az egyik legjobb barátnőnk, (párom gyerekkori barátja), úgy jött fel nagy örömmel, hogy elújságolja, hogy babát várnak! Gondolhatod, egyből kiborultam...

A párom próbálta figyelmeztetni, de nem sikerült..., aztán szegénynek lett is bűntudata rendesen!


Ilyenkor az ember nem tud úgy örülni más örömmének! Most született meg az első unokatestvérem is, koraszülött volt, és mikor a kórházban feküdtem, átmehettem hozzá, hogy megnézzem, és végig bőgtem!


Nem értheti ezt senki, csak az aki átment ezen! Nagyon sok nő belebolondul a gyerek utáni vágyba...


Tudom nehéz, de legalább próbálj úgy tenni, mint aki marhára örül, aztán ráérsz sírni, ha elmentek!


Mindezek után nagy meglepetésünkre harmadjára is teherbe estem.. (megindult a lavina :D) és hál istennek most már semmi gondunk nincs!


Bízz benne, és sikerülni fog! Én 2 éven át jártam orvosról orvosra, mire kiderült, hogy végül is beteg vagyok, és amíg azt nem kezelem, nem is fog össze jönni!


14 hkm

2013. febr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy megosztottad és a bíztatást is. Sajnos sírni még nem tudok, egy kicsit belém van már az is szorulva azt hiszem :-)) Most bizakodó vagyok, a vizsgálatok után hátha kiderül végre mi a gond, már én is annyit jártam orvostól orvosra eredménytelenül, hogy abba is belefáradtam. Sok sikert nektek is.
2013. febr. 4. 12:57
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!Bár tudom, nekem nem szabadna írnom, de mégis megteszem, h lásd annak sem könnyű akinek elsőre összejön!Nekem mindig hamar sikerült teherbeesnem. Első baba fog.gátló abbahagyása után 2 hónapra, 4 hetesen spontán elment, második rá két hónapra, 10 hetesen megállt a baba szíve, missed ab műtét. 3 hónap pihi, utána elsőre összejött, pedig én aztán mind a 3nál rá voltam görcsölve, nagyon szerettük volna őket, hőmérőztem, teáztam, vitamint szedtem netet bújtam, minden gondolatom a teherbeesésen volt. Most 8 hetes vagyok, és reménykedünk, h ő mostmár velünk marad!

Csak azért írtam le a történetünk, h lásd, van aki gyorsan teherbeesik, de sajnos így végződik :( Nagyon nehéz sorban elveszíteni babákat, és a sikeres terhességet sem könnyű végighordani, mert benned van a félelem, h újra megtörténik!És mikor látod, h az ismerősöknek sikerül, ugyanakkor szülnétek, és közben kiderül, h a saját babád meghalt, műtét, várakozás stb, ugyanolyan fájdalmas, sőt talán fájdalmassabb, mintha várni kell h jöjjön a baba.

Remélem hamarosan hozzátok is eljön a gólya!Mielőbbi babásodást kívánok!

2013. febr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, amikor már 4,5 éve nem jött össze a baba, és a sógornőm -bocsánat -kefélt egyet az aktuális pasijával és terhes lett, azt hittem ez a világvége. Ráadásul eész terhessége alatt boldogan mutogatta a baba dvd-ket és mesélt boldogan az életéről. Pedig tudta mennyire szenvedek de leszarta. Ráadásul még csak nem is rossz a viszonyunk, egyszerűen csak hideg mint a hal. Azóta teherbe estem, 17 hetes vagyok, és úgy csinál mintha ő találta volna fel a spanyolviaszt, én direkt nem foglalkozom vele hogy miként adja elő a tökéletes anyát, de legszívesebben az arcába mondanám hogy amikor mi már babát akartunk, te még 5 pasival visszább voltál. Hát így érzek még most is, sajnos a gyerekét sem tudom úgy szeretni mint kellene (emiatt).
2013. márc. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mi is most tervezzük a babát, de mi még csak 6 hónapja próbálkozunk. Én még bizakodó vagyok. De van valami amit nagyon nem értek. Van egy nővérem (1 évvel idősebb nálam) aki pont az ellenkező mint én. Ő szinte azonnal teherbe esik. Ráadásul nem akar több gyereket. 1 gyereke van már, így ha terhes már rutinosan megy abortuszra. Nem felelőtlen mert orvostól orvosra jár, hogy megfelelő fogamzásgátlószert kapjon. De akármit írtak fel, mindig terhes lesz gyógyszer mellett. Alig 1 hónapja spirál mellett esett teherbe. Szóval míg én azért küzdök hogy összejöjjön, addig a tesóm azért kínlódik mert egy orvos sem képes megfelelő gyógyszer felíratni neki..

Ilyen is van...

2013. márc. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!


Látom nem mostani a kérdésed, és nem tudom aktuális-e még, remélem neked már nem. Én most járok ebben a cipőben, borzasztó érzés. A családban minden velem egykorú terhes, ráadásul közel egyforma időben járnak, mi három éve szeretnénk kicsit, ők most álltak rá egy pár hónapja és mindenkinek elsőre sikerült. Kicsit sem sz.r érzés. Nem hőmérőzgettem, nem irkáltam pé-t stb. nem ezen jártattam az agyam egyfolytában, de minden hónapban szembesülök a sikertelenséggel sajnos. Orvosnál is jártunk minden ok. Nálatok hogyan alakult?

25N

2015. okt. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta ugye??
2018. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!