Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki, aki ducin, ne...

Van itt valaki, aki ducin, ne adj isten kövéren esett teherbe? Vagy csak a vékonyak lehetne anyukák?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 19:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

En vekony vagyok,de nem esek mar 1 eve teherbe...ha ez "megnyugtat"... Nem ettol fugg szerintem...

A szomszedom esett teherbe tulsulyosan...egeszseges babaja lett :)

2013. febr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%
Miért ne lehetne egy kövér nő anyuka? Tény, hogy nem egészséges ez az állapot se neki, se a babának. Vagy most mire gondolsz? Te vagy kövér és valaki beszólt?
2013. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Én is egy éve próbálkozom.. de egyre elkeseredettebb vagyok :(
2013. febr. 5. 19:14
 4/30 A kérdező kommentje:
Nem, nem szólt be senki, igen, van rajtam felesleg. Sokan azt mondják, szinte nulla az esély, hogy teherbe essen egy dundi nő.
2013. febr. 5. 19:15
 5/30 anonim ***** válasza:
34%
tulajdonképpen mi a baj? nem értem, mire jó ez a kérdés. Légyszi mondd el világosan, h mi bánt...
2013. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem meglehetősen túlsúlyos volt, mikor terhes lett. És több duci anyukát is ismerek, szerintem ezen nem múlik.
2013. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nahát.. több baj is van, nyilván.. akkor megírom. Nos, az történt, hogy szeretnék kisbabát, kb másfél éve elmentem nőgyógyászhoz ezzel, aki félrekezelt, és kb 20 kilót híztam a hormonok miatt, amit azóta sem tudom magamról leszedni. :( És olyanokat mesélnek ismerősök, ismeretlenek, hogy kövéren nem túl sok esélyem lesz a teherbeesésre...
2013. febr. 5. 19:19
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia én meglehetősen nagy túlsúllyal estem teherbe. Ha bármire konkrétabban kiváncsi vagy írj privit, szívesen beszélgetek veled :)
2013. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%

70 kilóval estem teherbe Egyeskével és 105 kilósan fektettek be. Szülés napján már csak 98 kiló voltam.

Most 90 kiló vagyok és újra terhes. Ennyivel is estem teherbe és még egy dekát se híztam.

2013. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

És a gyermekeim egészségesek.

Egyeske még egyszer sem volt beteg szerencsére. De nem hiszem, hogy ettől függene.

2013. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!