Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pecsételő vérzés menzesz...

Pecsételő vérzés menzesz előtti héten mit jelenthet?

Figyelt kérdés

29 éves nő vagyok. Párommal (29) több, mint egy éve próbálkozunk az első babával. Korábban nem volt semmiféle nőgyógyászati, ill. egyéb betegségem. Fogamzásgátló tablettát több, mint 6 éve nem szedtem. Semmilyen gyógyszert nem szedünk. A Gravidát egy hónapja szedem. A problémám a sikertelen próbálkozásokon kívül, hogy szabályos, 28 napos ciklusaim vannak, de már 6-7 nappal a soron következő menstruáció előtt elkezdek gyengén vérezni. Ez idáig csak rózsaszínű volt, de ebben a hónapban piros. Azt hallottam, hogy ez hormonproblémára utalhat. A nőgyógyászom nem kérdezett semmit, azt mondta, 2 évig próbálkozzunk, esetleg csináltathatunk spermavizsgálatot. Édesanyámnak anno nem voltak ilyen problémái, mégis hormonokat kellett szednie, mert öcsém nem jött össze, csak 8 év után. Mit tegyek? Váltsak orvost? Nagyon el vagyok keseredve.

Holnap megyek másik nőgyógyászhoz, hátha addig válaszol valaki.



2013. febr. 6. 14:07
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Aggódni meg nem fogok, mert úgyis 2 hónapot adtam a homeopátiának, utána kivizsgálás. Egy próbát (vagy kettőt) megér, és talán csatlakozhatok (csatlakozhatunk) azok táborához, akiknek így sikerült:)
2013. febr. 28. 13:46
 22/38 A kérdező kommentje:

Ma vagyok pé utáni 9. napon. Eddig pecsét nincs, lekopogom :) Helyette vannak görcsök és vizes folyás, szerintem meg fog jönni. A görbém még mindig "kisimulva", szerintem a gyógynövényektől van :D

[link]

2013. márc. 2. 21:52
 23/38 A kérdező kommentje:

2 napja meg akarok fagyni, tegnap éjszaka hol fáztam, hol izzadtam. Most hogy felkeltem, határozottan melegem van. 12 dpo-n emelkedett a hőm. Na most vagy beteg vagyok, vagy a másik :)

[link]

2013. márc. 5. 06:19
 24/38 anonim ***** válasza:
Szia. Ne haragudj hogy ide írok és azt is látom,hogy kicsit már régebbi a kérdésed. Arra lennék kíváncsi,hogy hatott-e neked a Premens? Nekem is ez a bajom mint neked akkor volt. Mi történt veled azóta?
2013. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Szia! A pecsételést megszüntette, de ennyi. Ahogy abbahagytam, visszajött a pecsételés, most meg úgy néz ki, hogy peteérésem sem volt, így megyünk kivizsgálásra. Baba azóta sincs.
2013. ápr. 30. 21:49
 26/38 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszod. Én is attól tartok,hogy ebben a hónapban nem volt pete érésem pedig eddig volt. Gyanítom,hogy nekem is be kavart a premens. Sőt most még előbb jött meg mint kellett volna:(((
2013. máj. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Én épp ezért untam meg a találgatást. Nem szeretnék tovább kísérletezni magamon (Premens, gyógyteák), így a tettek mezejére léptünk. Elmentünk meddőségi szakrendelésre, ahol azt mondták, első a spermavizsgálat. Így párom jövőhéten megy, már kapott időpontot, az eredménnyel megyünk vissza meddőségire, és végre elkezdenek engem is vizsgálni. Nemegyszer hallottam, hogy sikertelenségek évei teltek el egy párnál, mert a lány először ki akart próbálni mindent, ami homeopátia. Én nem érek rá erre, 30 leszek, és nem egy gyereket akarunk. Sok sikert Nektek is! :) Szerintem lépjetek a siker érdekében.
2013. máj. 1. 11:02
 28/38 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság van azóta veled?
2013. aug. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Szia! :) Hú, sok minden kiderült azóta! Sajnos PCOS vagyok, a cukrom is kicsit magas, legalább a párommal minden rendben :) Most szedem a 2. havi Clostyt, épp most múlt el a menzesz. Az elmúlt 3 hónapból kettőben is későn (27-28. napon) volt ovum, és emiatt a 42-43. napon jött meg... Így ritkultak az esélyeink, és gyorsabban telnek a hónapok emiatt :(

Viszont elkezdtem a szénhidrátszegény diétát, és tornázok mellé, már annyit segített, hogy nem görcsöltem mensi alatt, pedig máskor kell egy doboz Algoflex-M 1-2. nap :))

Azt mondta a doki, hogy ezalatt a 4 hónap alatt, amíg szedem a Clostyt, muszáj teherbe esnem, csak ugye diéta és mozgás is kell a sikerhez :)

Veled mi újság?

2013. aug. 2. 10:11
 30/38 A kérdező kommentje:
Ja és érdekes, hogy folyton barnázok (most is már 6! nappal mensi előtt barnáztam), mégis kiválóak a hormonjaim, főleg a progeszteron. Ez azért fura, mert sokan egyből rávágják fórumokon meg itt is a gyakorin, hogy ha barnázol, tuti progihiányos vagy, ez nem igaz :) Itt az élő példa rá ;)
2013. aug. 2. 10:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!