Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esemény (sürgősségi) utáni...

Esemény (sürgősségi) utáni tabletta utáni menstruáció? Terhességi teszt mikor?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__39737..


Mikor érdemes terhességi tesztet végezni, ami már biztosan kimutatja az eredményt?



2013. febr. 7. 12:35
 1/6 A kérdező kommentje:

Azért linkeltem be a kérdésem, mert véletlen rossz kategóriába tettem ki.

Köszönöm

2013. febr. 7. 12:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha 30 napos a ciklusod, akkor a 31-32. napon már 100%-os eredménynek kell lennie.
2013. febr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia. 28 naposak, ma vagyok a 30. napon. A reggeli tesztem negatív lett. Akkor ez biztos eredmény lehet?
2013. febr. 7. 12:41
 4/6 A kérdező kommentje:
Másnak nincs tapasztalata, hogy hányadik napon adna pontos eredményt?
2013. febr. 7. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Pontos ciklusok esetén a középidőben (a 14. nap táján) történik a megtermékenyítés, és innentől kezdve kb. 7-10 nap a beágyazódás (Tehát a ciklus kb. 24. napja. ). A legkorábbi tesztek a nemvárt menstruáció előtt 4 nappal elvileg már kimutatják, hogy terhes vagy, de én mindenképp megvárnám, hogy késsen. Mert egy kicsi hormonális eltérés tologathat egy pár napot. A bágyazódott petesejt minden nap megduplázza a ß-hCG szintet, így ha egy pár napot késik 1000%, hogy ha terhes vagy kimutatja.

2013. febr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Más szóval, ha babát szeretnél még ne kenődj el, hanem tesztelj pár nap múlva.

Persze, ha késik egy hetet és negatív, akkor lehet meg kéne nézetni dokival, hogy mia a helyzet, de hátha addig pisilsz egy pozit:)!

2013. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!