Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem a teherbeesessel kapcsol...

Nekem a teherbeesessel kapcsolatban lenne kerdesem. Volt mar valakinek hasonlo tapasztalata ilyen dolgokkal?

Figyelt kérdés
Nekem 2011 ev vegen volt egy terhesseg megszakitasom mert nem volt a babamnak sziv verese es meg kellett operalni. Ezutan ugyanebben az evben beultettek nekem egy fogamzasgatlo implantatumot. Ez benn volt a karomban 1 evig mert 2012 decemberben kivetettem. Ezut kovetoen sokaig nem volt verzesem es elegge aggodtam. Januar 22 en megjott. Igaz csak 4 napra. Azotta amiotta elmult a menstruaciom folyamatosan probalkozunk a baratommal a baban. Toltottem ki ovulacios teszteket is elvileg mikor legnagyobb az esely a teherbe esesre. Ez azt mutatta januar vege es februar eleje.2- 3 napja negativ tesztem lett. Nem akarom a levelem hosszura huzzni annyi lenne a kerdesem hogy volt mar esetleg valakinek olyan eszrevetele hogy ugyan erzekeny a mellem napok otta. Faj a fejem is. A hasam alja folyamatosan szurkal. Elkepzelheto lenne hogy terhes vagyok? Az internetes kalkulatorok azt mutattjak hogy elvileg 2 hetes terhes vagyok de en bizonytalan vagyok. Elore is koszonom a valaszokat, Nagy segitseg lenne.
2013. febr. 7. 20:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha nem minden nap vagytok együtt a pároddal, inkább 2 naponta, úgy jobb a spermiumok minősége.
2013. febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!