Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átjárhatósági vizsgálat?

Átjárhatósági vizsgálat?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban lesz átjárhatósági vizsgálatom.Jövőhéten kell mennem vérvételre,valamint belgyógyászhoz és altatóorvoshoz.A belgyógyász és az altatóorvos mit fog nézni ebben az esetben?Ők is csinálni fognak valamilyen vizsgálatot?


Annyira izgulok,ezért is lennék kíváncsi a hozzászólásokra.


Köszönöm előre is a válaszokat!


2013. febr. 9. 13:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én nemrég esetem át ilyen vizsgálaton. Az altatóorvoshoz kellenek a leletek, ott maximum egy ekg-t csinálnak, de semmi mást. Engem a belgyógyászatra külön nem küldtek. Vércsoport meghatározást kérnek, és előző műtéti papírt (ha volt valami). Vérvételi leletet, és minden friss leletet, ha volt még valamilyen vizsgálatod mostanában. Esetleg szedett gyógyszerekről, ha szedsz folyamatosan valamit.

Egyébként nem kell izgulni, bár tudom könnyű mondani én is be voltam "tojva". :) Mert rosszabbra számítottam.

2013. febr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)És szerinted egy ilyen vizsgálatért mennyit adjak a dokimnak?Te adtál pénzt?
2013. febr. 9. 17:04
 3/19 anonim ***** válasza:

Én 5ezret és egy jófajta italt adtam neki. :)

Nem kell túlzásba esni.

2013. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
:) Én 10ezerre gondoltam max.!:)
2013. febr. 9. 19:13
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az megfelelő. De annál többet tényleg nem kell, hiszen ez csak egy rutin műtét.
2013. febr. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
az altatóorvosnak is adtatok?
2013. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én az altatóorvosnak 2ezret a beteghordozónak egy ezrest adtam. Úgy látom más nem akar neked válaszolni.
2013. febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én csak a dokimnak adok!!
2013. febr. 10. 12:38
 9/19 Myla válasza:

Nekem vércsoportot igazoló papírt is vinnem kellett, tavaly júniusban volt a műtétem.

Altathatósági vizsgálaton a műtét előtti 2. munkanapon voltam. Kikérdezett, kb 30 kérdés, majd egy EKG volt csak. Mivel SZTK alapon ment, neki nem adtam pénzt.

A magánorvosom végezte a műtétet, hozzá járok 7 éve és Nála is fogok szülni, ezért 20.000 Ft-ot adtam neki.

Gondolkoztam, mennyit adjak, de mivel nagyon pozitív volt a tapasztalatom (műtő, altatás, fájdalomcsillapítás) ezért döntöttem a nagyobb összeg mellett.

2013. febr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Sziasztook!!:))Ha esetleg valaki erre járna,nincs szükség átjárhatósági vizsgálatra,mert ma reggel pozitívat teszteltem.3-4 hetes terhes vagyok.Később volt peteérésem.:))
2013. febr. 17. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!