Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az átjárhatósági vizsgálat...

Ha az átjárhatósági vizsgálat azt mutatja, hogy el van záródva mind a kettő petevezeték, akkor mik a lehetőségeim?

Figyelt kérdés
Jövőhónapba megyek erre a vizsgálatra,és nagyon félek,hogy a legrosszabb eredmény lesz.Tudom nem szabadna erre gondolni,de a tüneteim alapján csak ez jár a fejembe:(
2013. febr. 15. 11:39
 1/2 sumergo ***** válasza:

Ha mindkettő el van záródva, akkor 2 lehetőség van. Vagy megpróbálják műtéttel helyre hozni, ennek nagyon kicsi az esélye, hogy sikerül, vagy marad a lombik.

Milyen tünetekre gondolsz? A petevezeték elzáródásnak nincsenek tünetei.

2013. febr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy marha nehéz, de ne a legrosszabbra gondolj. Én is voltam átjárhatóságin 1 év sikertelenség után, és átjárható voltam.

Aztán kiderült, hogy hormonálisan vannak problémáim, és megoldottuk.

13 hetes km

2013. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!