Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek hányadik inszeminácó...

Nektek hányadik inszeminácó sikerült, és mi volt a probléma?

Figyelt kérdés

2013. febr. 16. 10:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És hány évesen sikerült az inszem?
2013. febr. 16. 10:02
 2/11 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért: miért van szükség inszeminációra nálatok?
2013. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia.Első inszeminációnk sikerült!

Idegtépő 1év várakozáson vagyunk túl hormon panel,IR,Férj vizsgálata rendben nagyon eredmények.Májusban a pct házasélet teszt pozi lett sajnos.Nem jutottak fel a kiskatonák.Ezért kellett a segítség,hónapról hónapra szép tüsző-k értek,szép endometriummal állhattam fejen egésznap ha nem jutnak fel.Inszem után 14.dpo halvány pozit teszteltem,vánszorogtak a napok várni kellett-pár nap elteltével erős pozit teszteltem.Ciklus 37.napján a hcg 1223,40 állandóan a píritós libazsíros,vajas kenyérkét kívánom és azt eszem.A kedvenceim kefír,gyümi joghurtok most pfújjj nem kívánom.A cickóim inszem utáni pár nap múlva megduzzadtak azóta is érzékenyek.

Te hogy állsz inszemináció lesz?Miért van rá szükség?Írjál kérdezzél nyugodtan Szia

2013. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Nekem is az a gond, hogy elpusztitom a spermiumsejteket, de sajnos volt már 4 sikertelen inszeminációnk. A tegnap volt meg az 5. mondanom sem kell mennyi lelki megrázkódtatáson mentünk már keresztül. 6 éve próbálkozunk és nem akar összejönni. Most is úgy volt, hogy szinte lefujták az inszemet aztán minden rendbejött. Nagyon bizom benne most sikerülni fog, mert végig úgy éreztem ez más lesz mint a többi. Ha mégse sikerül- amire nem is gondolok- akkor lombikkra megyünk. Utolsónak gratula nagyon szerencsés vagy :-)))
2013. febr. 20. 06:54
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsótól kérdezném neked fájt a méhed a beavatkozás után?
2013. febr. 20. 06:55
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia.Köszönjük!Sajnálom ti is mi mindenen mentetek végig!6éve?Istenem mi ezt az 1éve múlott sikertelenséget elég volt meg-át élni lelkileg.Nem tudunk beletörődni,elfogadni hogy első gyerekünk spontán első hónapban sikert egészséges!Ezernyi kérdés,kétely válasz nincs!Majd szívbajt kaptunk mikor azt válaszolták a dokink,dokik ha tudnánk!Nekünk magyarázat kell hogy miért,Mitől?Kutakodtam,jártam utána akinél ez a probléma hogy nem jutnak fel a katonák,1 másfél évig szigorúan betartva óvszerrel kell védekezni,akkor lehetséges vissza állnak a dolgok.Érdekes Kisfiúnk foganásakor nem volt gond meg változott a szervezetünk?Nem értjük mi ezt!

Nem fájt semmim sem,neked fájt a méhed utána?Nagyon sírtam amikor vissza kerültem a pihi szobába,párom ott várt,ő is picsogott velem ki vagyunk szolgáltatva,az hogy más férfi azaz a doki apukám lehetne ő termékenyít meg jó hogy a miénk a cucc de az tudat,és még nem is esett jól.Nem az hogy féltékeny párom,de itt nálunk volt olyan pár akinek férje nem engedte meg az inszemt,a lombikot pláne mert az nem ő.Lelkileg nagyon nehéz.Kívánom hogy kövessél engemet sikerüljön első babátok lenne?Nagyon megérdemlitek!Márc 4.én megyünk uhu.ra úgy várjuk újra csak vánszorognak a napok.Hátha neked inszem utáni 14.napon erős lesz,mert írtam nekem halvány pozi lett várni kellett párnapot!Puszillak sok sikert!Írj kérdezzél ha gondolod.Írj tünetek stb.puszikál:Zsuzska

Gondolom nekem az volt a jel utólag h.majd leszakadt a derekam mintha megjönne.Nekem a mensim soha nem maradt ki,szent 28.nap reggelén indultam pipilni megérkezett a miki.Sosem fájt előőte semmim előjel hogy mensi lesz.

2013. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia mizujs van veled írjál Puszi
2013. márc. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült most sem :-(((Ez van fel kell adnom, semmi remény, hogy összejön, anyagilag megtépázott a sok inszem-mi fizettük zsebböl, romániai vagyok és itt az állam nem támogatja sajnos- Lombikra meg Magyarorrszágra kellene menni.
2013. márc. 16. 19:06
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia sajnálom a történteket!Mi lehet a gond?Te véleményed?

Nem tudom nálatok hogyan működik vagy itt magyarba voltál-voltatok vizsgálatokon?Első babára vártok?

A legfontosabb a hormon panel azt tudom h.akinek fizetni kell érte húzós.Nekünk még jó h.van tb.és az állam támogat 5-6 inszemet.5-6 lombikot.Gondolod írjál szívesen válaszolok kérdezhetsz nyugodtan.Hová jártatok melyik városba inszemre?Én Nyíregyházi vagyok.Puszi

2013. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Most olvasom újra még kint romániában történtek az inszeminációk?

Nem tudtok átjönni pl.Debrecenbe,Miskolcon hallom hogy 35ezer ft magánban az inszem +saját költség az uh.-ok ára a gyógyszerek szurik,vitaminok

Hogyan tudnék neked segíteni?Puszi

2013. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!