Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem túl korai beágyazódás?...

Nem túl korai beágyazódás? Vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ma a ciklusom 18.napjàn vagyok! pàrommal a ciklus 6., 8. és a 13.napjàn voltunk együtt! éjjel felkeltem pisilni majd mikor vissza feküdtem nagyon elkezdtem görcsölni és a fenekem vagy inkàbb a végbelem iszonyúan fàjt. Kb.egy óra alatt csillapodott a fàjdalom és elaludtam.mikor felkeltem megint ugyan ugy fàjt és görcsöltem most megint csillapodott de fàj.mitöl lehet? Normàlis vàlaszokat kérek nem provokàciót! Köszönöm!

2013. febr. 18. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem túl korai,lehet nálad is,mint nálam,korán van peteérés,vagyis a menzi körül,és az azt követő napokban!Mikor szoktál tapasztalni tojásfehérje folyást? középidőben,vagy korábban?

2013. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia.köszönöm a vàlaszodat! Azt hiszem 8-10.nap körül kezdödött a folyàsom a 13-14.napon volt a legtöbb. szerinted? :)
2013. febr. 18. 11:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem baj ha ma nem annyira fàj,görcsöl?
2013. febr. 19. 16:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Az szerintem nem baj,ha már nem fáj annyira.Mondjuk nem tudom,én még ilyen jellegű fájdalomról nem hallottam őszintén szólva!Amikor olvastalak leginkább az jutott eszembe,hogy lehet az együttléted a pároddal volt kissé "erősebb",és azért éreztél ilyen fájdalmat,vagy anális szexetek volt,és azért!De ezt nem írtad,ezért ez csak feltevés! Mindenesetre,ha jó híred van írd meg!:-)

Az első voltam!

2013. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem volt durva, nem volt anàl...csak a szokàsos! De olyasmi hasfàjàsom van mint mikor megjön. de addig több mint egy hét van elvileg!
2013. febr. 19. 18:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor no para!ahogy írtad,akkor nálad valóban a középidőben van a peteérés!Nálam a menzi után,én akkor tapasztaltam azt,amit te a 10.-14.-napig!Lehet meg fog jönni,és azért ez az érzés!Még van egy heted!ha a várt időben nem jön,akkor teszt!

Drukkolok!

Első!

2013. febr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!