Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tanacsot kerhetek? Szerintetek...

Tanacsot kerhetek? Szerintetek ezert nem jon meg a menszim? Tenylek letezik ilyen?

Figyelt kérdés
szoval roviden arrol van szo hogy a ferjem el volt menve 6 honapig dolgozni kulfoldre,a menszim mindig pontos volt,mult honapban is pontosan az elott par napja mult el a menszim amikor is a ferjem haza jott volna,ez volt 16-ikan januarban akkor jott meg,es a ferjem januar 24-iken erkezett meg.Volam is a dokinal aki ujra fel irta a Closztit a ciklus 2-ik napjatol egeszen a ciklus 7-ik napjaig erre fel meg nem jon meg a menszim,mar meg kellet volna jonnie par napja de semmi,terhes nem vagyok mert mar harom tesztet is csinaltam de mind negativ,viszont olyan mindjart meg jon erzesem van es a melleim is jol meg vannak duzzadva,letezik olyan hogy vajon azert keik a menszim mert hat annyira orultem annak hogy a ferjem haza jott,szoval lelki okokbol is lehetseges hogy kessen a menszi? szerintetek?olyan idegesito tud lenni hogy sokszor azt nem vartam hogy jojjon meg,most meg azt varrom hogy jojjon meg mar vegre hogy tudjam el kezdeni a kezelest....szerintetek?
2013. febr. 20. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A lelkiállapotod ( nagy öröm, vagy nagy bánat, sok stressz stb) befolyásolhatja a ciklusodat. Ráadásul, ha gyógyszeres kezelésre van szükséged, akkor eredendően is van valami zavar a szervezetedben. Tehát megtörténhet, hogy ezek miatt nem jön meg, ha a terhesség kizárható.
2013. febr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom
2013. febr. 20. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!