Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj lehet ebből? Tanácsot...

Baj lehet ebből? Tanácsot kérnék. SOS!

Figyelt kérdés
Clostis kúra után vagyok, choragon tüszőrepesztő injekcióval. Tüszőrepedés után az 5-ik nap. Tegnap óta nagyon fáj a torkom és elég rosszul érzem magam. Valószínű valami virust szedtem össze. :( A beágyazódást akadályozza az ilyen? Köhögök is és olyankor a hasam is nagyon szúr? Adjam fel a reményt, hogy most sikerülhet??
2009. szept. 9. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen keresd fel a házi orvost, hogy kezelni tudja a gyulladt torkodat, és ha lázas vagy, akkor csillapítsd, de csak Algopyrinnel, azt ugyanis lehet terhesség alatt is szedni. Csak vényre kapható, de gondolom ezt már tudod te is. Egyébként nem befolyásolja azt, hogy teherbe ess, ha van vmi betegséged! Reméljük, hogy minél előbb jobban leszel, és összejött a babóca! :)
2009. szept. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm gyors válaszod!:)

Nem tudom ez miért van, de 1éve volt egy vetélésem a 7-ik héten, akkor is valami virust szedtem össze, mert belázasodtam. Ja és egyébként egy évben talán, ha egyszer vagyok beteg. Szóval egyáltalán nem vagyok beteges. Miért történik mindig ez?? A vetélés óta nem sikerült teherbeesnem. :( Most kaptam a clostit és a tüszőrepesztőinjekciót és reménykedtem, hogy talán most. De nagyon elkeseredtem.

2009. szept. 9. 08:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia azért lehetséges ez, mert a szervezet legyengíti a saját immunrendszerét, hogy a babát ne dobja ki, hiszen az is idegentestnek számít. Így eshetsz teherbe, ilyenkor könnyebben fertőződsz meg, amivel megelőzheted CA++, C vitamin, ami a terhességben amúgy is fontos pluszban, de ha nem szedsz terhesvitamint, akkor a folsav, vas is kell. Az elsőt a terhes vitamin mellett is szedheted pluszba. Ne görcsölj, mert az nem tesz jót. Nyugodj le és derűsen gondolj arra, hogy egészséges vagy, jól érzed magad és nemsokára kezedben tartod a kisbabádat. Sikerülni fog, meglátod:) Fel a fejjel!
2009. szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!