Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor a legideálisabb a...

Mikor a legideálisabb a fogamzás az esetemben?

Figyelt kérdés
26-án fog megjönni, 4-5 napos a mensi és 26 naposak átlagosan a ciklusaim. Szerintetek mikor legyünk együtt, hogy összejöjjön??És hányszor?Milyen gyakran?
2013. febr. 21. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én úgy gondolom,hogy ahogy lezajlik a menzeszed,2-3 naponta legyetek együtt,így ki sem tudjátok kerülni a peteérést.ELVILEG kb. félidőben(+/- 1 nap)van peteérés,bár ez inkább szabályos 28 napos ciklus esetén fordul elő.Pl. nekem 28 napos ciklusnál mindig a 15. napon volt peteérésem,de amikor teherbe estem,pár nappal később volt.:)Szóval nem mindig a tankönyv szerint történnek a dolgok.:)Ha nálad is pl. félidőt nézünk,akkor a 13. ciklusnapot mondanám esélyesnek(+/- 1 nap),tehát március 9-10-11,de mint ahogy írtam is,2-3 naponta legyetek együtt,és nem tudjátok elszalasztani az ovudat.Sok sikert!:)
2013. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A menzeszed első napjától számolva a 12. nap körül lehet peteérésed. De az a legjobb, ha 1-2 naponta együtt vagytok, és akkor kikerülhetetlen az ovu, mivel a hímivarsejtek 2-3 napig életképesek, és várakoznak a petesejtre. Szóval elegendő 1-2 naponta 1 együttlét. A túl sűrű (minden nap tösször) sem jó, mert az rontja a himivarsejtek mennyiségét, minőségét.
2013. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
2013. febr. 21. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!