Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja kesik a menszim, , ,...

5 napja kesik a menszim, , , a doki Duphastont irt fel napi 2szer reggel es este, utana tenyleg meg jon a menszi?

Figyelt kérdés
terhes nem vagyok,van 2 negativ tesztem......a doki szerint sem vagyok terhes,ha befelyezem a duphastont utana tenyleg meg kell hogy jojjon? mas is volt mar ilyen helyzetben?
2013. febr. 22. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Vérből néztek terhességi vizsgálatot? Vagy vizeletből?


5 napos késésre meg gyógyszert? :SS

Nem írtad el?

5 nap késésnél még a teszt is befuccsolhat és semmit nem mutat. A laboreredmények biztosak lehetnek, de még azokat is ismételni szokták.

2013. febr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként tervezitek a babát? Szóval van okod azt feltételezni, hogy várandós vagy?
2013. febr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen tervezzuk,de annyi a bokkeno hogy nem lehetek terhes mert a mult honapban nem voltam egyutt a ferjemmel mert nem volt ithon,szoval terhes nem lehetek ha nem voltam a ferjemmel,es a tesztek is negativak,es a doki se latott semmi terhessegre utalo jelet
2013. febr. 22. 11:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahh, az más.

Egyszer sem voltatok együtt?


5 napos késéssel miért mentél orvoshoz?

Ez még nem olyan vészes. 1-1,5 hét oké, de 5 nap?


Én 12 éve menstruálok, de a mai napig szokott velem ilyet játszani a vérzésem :D

2013. febr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk én sem értem, hogy 5 napos késésnél miért fontos gyógyszert szedni. Ha már mondjuk 2 hete nem jön meg az más, de pár napos késés miatt szerintem még nem indokolt. Na mindegy. Minden bizonnyal meg fog jönni utána. De lehet, hogy nélküle már hamarabb is megjött volna...
2013. febr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!