Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha Elevitet 2 naponta veszek be?

Ha Elevitet 2 naponta veszek be?

Figyelt kérdés
Mostmár 10. hónapja napi szinten szedem. Az elején sikerült a baba, de sajnos nem maradt meg. Azóta is folyamatosan szedem, viszont a baba még nem jön. Ezért gondoltam, hogy mivel már elég hosszú ideje használom, lehet, hogy egy kicsit ritkítanám az "adagot" minden másnapra. Vagy inkákbb maradjak a napinál? Vélemények?
2009. szept. 9. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is kétnaponta szedtem. Illetve felváltva a sima folsavval. Egyik nap elevit, másik nap folsav. A terhesség 7. hónapjától pedig már semmit, mert nagy volt a baba, és nem akartam még tovább "vitaminozni" :)
2009. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én orvoson SOTE I. az első terhességem utolsó 2 hetében javasolta, de akkor is csak 2-3 naponta javasolt 1 szemet bevenni a baba súlyának gyarapodása miatt, így született a lányom 3170 grammal (2 hét alatt a 2800 g-ról hízott ennyit) Szóval sztem nyugodtan csökkentheted:)
2009. szept. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elevit vitaminbomba, elég kétnaponta szedned, így is feltankol vitaminokkal.
2009. szept. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönom nektek a válaszokat!
2009. szept. 10. 08:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 5 hónapja napi felet szedek,amíg nincs baba.
2009. szept. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tényleg. Ez is egy jó megoldás.
2009. szept. 10. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!