Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 abortuszom volt 17-23 éves...

3 abortuszom volt 17-23 éves koromig! Lehet gyermekem?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne,hogy ez befolyásolja e a jövőbeli termékenységemet?Kéremm az olyan embereket akik ezért cinikus rosszindulatú megjegyzéseket akarnak írni,inkább ne írjanak.Akkoriban heroin függő voltam,és nem is voltam sokszor magamnál.Azt viszont tudtam,hogy a picinek nem én vagyok még az a szülő aki kell,és nagy valószínűséggel nem is lett volna egézséges.Már most 31 éves vagyok,és semmilyen szenvedélyem nincs.még kávé sem!!Nagyon szeretnék babát.Tényleg csak az írjon aki ezt megérti.Orvossal megnézettem magam,ő azt mondta nincs semmi baj,de már rég óta próbálkozunk férjemmel.:(

2013. márc. 1. 14:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Utolsó előtti vagyok, katam ajándékba egy 2012. augusztus-szeptemberi Kismama magazint, és van benne egy cikk, eyg ex-heroinfüggő csajról, aki 6 évig függő volt, és leírja hogy hogy jutott át ezen a korszakon, és hogy most babát vár. Lehet érdemes elolvasnod, és lehet segít hogy ilyen történetet olvasol. Neten szerintem utána tudsz olvasni. Szia

2013. márc. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ez nagyban függ attól is hogy amíg függő voltál milyen gyakran és milyen mennyiségben fogyasztottad a szert?

Illetve: a 3 abortuszt az orvos mennyire kíméletesen vagy éppen kíméletlenül végezte?

Vannak-e azóta esetlegesen fájdalmaid? A peteéréseddel mi a helyzet?


Az orvosok egyébként azt tanácsolják hogy ha 1 éven keresztül rendszeresen (azaz hetente minimum 2x) szexeltek és így sem jön össze a baba akkor érdemes felkeresni orvost mind neked mind a párodnak.

2013. márc. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Leszoktál tiszta lappal kezdtél, megérdemled hogy családod legyen. Szerintem lehet is. Biztosan sikerülni fog.
2013. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!