Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5napja késik a nemvárt,...

5napja késik a nemvárt, tegnapi teszt negatív. Lehetek várandós attól még? Tegnaptól fáj a mellem. Augusztustól próbálkozunk bébivel.

Figyelt kérdés
Eddig menszasz előtt 2 héttel már fájt a mellem, most csak tegnaptól.Bébit várhatok?Volt beágyazódásos vérzésem 7-8.napon együttlét után.

2013. márc. 4. 12:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Elvileg nemvárt napján 4 hetes mindenki, akinek 28 nap a ciklusa. Megcsinàltam a tesztet, nega :(. Azèrt megyek mert tudnom Kell mièrt késik ennyit...
2013. márc. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is menjetek dokihoz, ez már elég késés ahhoz, hogy vérből kimutassa, ha azt mondjátok, hogy görcsöltök és nem szoktatok menszi előtt, akkor csináltat talán vértesztet, mert az uh nem mutatja még ki, az még legalább 2-3 hét, hogy uh tutira mutassa. Arra még nem lehet adni nagyon. Drukkolok Nektek..
2013. márc. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Ma is csináltam egy tesztet a ciklusom 37.napján vagyok és negatív a teszt még mindíg.Elszomorító ez a helyzet.A melleim nagyon fájnak megvannak duzadva, vagy azért mert megjön vagy mert bébis vagyok.Holnap dolgozok, kórházban vagyok ápoló, remélem lesz időm magamra is intézni valamit a sok munka közt.
2013. márc. 5. 13:30
 14/21 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Mindenképpen intézz valamit. Próbálj megkérni valakit, hogy helyettesítsen egy kicsit, mert szeretnél valamit elintézni. Biztos, hogy tudnak kicsit nélkülözni, ha éppen nincs felfordulás. Majd írd meg mi volt, drukkolok azért, hogy hátha mégis baba van a dologban!
2013. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett az eredmèny? Nekem a dojo szerint nem volt ovu, most vàrom hogy megjöjjön, aztán ìr fel clostit...
2013. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Doki, ezt akartam ìrni.
2013. márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Tegnap munka közben nem volt időm magamnak semmit intézni.Ma 7 napja, hogy nem jön meg.Tegnap reggel hányingerem volt, mint minden reggel.Most is az van.Én úgy érzem bébit várok.Ma leszek éjszakás.Jövőhéten,ha lesz egy kis szabadnapom elmegyek nőgyógyászhoz.Addig remélem nem jön meg.Tegnap és előtte nagyon fájt a mellem,majd szétrobbant, ma is fáj de enyhébben.
2013. márc. 7. 09:22
 18/21 A kérdező kommentje:
8 napja nem jön meg, ma reggeli teszt is negatív, de én még reménykedek és abban a tudatban élek, hogy bébim van.Duzzadnak a melleim és fájnak.Hallottam már, hogy a teszt másnak is csak később lett pozitív.
2013. márc. 8. 17:22
 19/21 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? Van baba?:))
2013. márc. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Sajnos multkor késett.De most hátha összejött, 2 hét múlva kiderül.Középidőm előtt 4 napig barnáztam, ez a középidő jele volt?Most márciusban sikerülnie kell a bébinek nagyon szeretném.
2013. márc. 28. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!