Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvelyi UH után szoktatok...

Hüvelyi UH után szoktatok vérezni? Nem volt kellemes ahogy belémnyomta, lehet, hogy van méhszájsebem (régebben volt) és megsértette?

Figyelt kérdés

2013. márc. 7. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Sosem véreztem még hüvelyi uh után:S


Kétlányos 30hkm.

2013. márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én meg se éreztem a hüvelyi uh-t(nem nyomta belém)épp csak odatartotta és teljesen jól láttunk mindent(első babás)
2013. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ettol a vizsgalattol nem szabadna, hogy verzes legyen. Lehet, h mehszajseb, de az is lehet, hogy belulrol jon, ezt nem tudhatod! Eppen ezert terhessegben a verzes nem jatek, ugyanis semmilyen verzes nem normalis. Reggel mindenkeppen ertesitsd az orvosod!
2013. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én még soha nem véreztem, és soha nem is fájt.

13 hkm

2013. márc. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
van méhszájsebem, és soha nem véreztem utána. volt 1x, egy vizsgálat után, h. barnás volt, de azt egy hentes csinálta, baromira fájt közben is. nem is mentem oda többet!
2013. márc. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha nem mondta a doki, és barna vagy vér van, mindenképpen hívd fel!! előfordulhat, de tudjon róla!!
2013. márc. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondtam a dokinak hogy vérzek, de nem foglalkozott vele, szerintem méhszájseb lehet, mert együttlét után is volt. Az első UH-n éreztem, hogy megsértette. Végigmentem már minden vizsgálaton csak nincs más bajom! Nem vagyok terhes, még csak a stimulációnál tartok.
2013. márc. 8. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!