Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vélemények a tesztről? (kép)...

Vélemények a tesztről? (kép) X-epil teszt. Adott valakinek hamis eredményeket?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2013. márc. 8. 10:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Még nem próbáltam ezt a fajta tesztet.Negatívnak látom.
2013. márc. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
szerintem ez halvány pozi, nem szokott fals lenni, valami oka van a vonalkának:) elég halványka, gondolom menses előtt lehetsz, vagy picit utána, két nap múlva pisilj megint:) drukkolok!
2013. márc. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
második vagyok, én tényleg látok valamit, nem azért, hogy felesleges biztassalak, de aki negát mond, annak is lehet igaza, kicsit homályos a kép, szóval teszt megint pár nap múlva.
2013. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én örülnék egy ilyen tesztnek! :)))
2013. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon halványka, élőben jobban látszik, jobb képet nem tudok tenni. 4. napja késik.

Negatívban is látszik szerintem a vonalka, én úgy látom. 3-4 perc alatt jött ki kb.

2013. márc. 8. 10:58
 6/25 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű pozitív szerintem:) Még halványka, de gondolom élőben azért jobban látszik:) Gratulálok kismama!
2013. márc. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a teszt a nemvárt napján erős pozi volt én 100%-ra tudom mikor fogant a babám, úgyhogy az együttléttől számolva nekem az a 13. nap volt!


Lehet a tied később fogant... Két nap múlva tesztelj újra, a csíknak erősödnie kell!

2013. márc. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, remélem így van. Nem tudom mikor volt peteérésem, rendszertelen a ciklusom.

2. baba lenne, de most nem tapasztaltam beágyazódási vérzést.

2013. márc. 8. 11:03
 9/25 anonim ***** válasza:
Szedd szét a tesztet. A tok nagyon sokat befolyásol a teszt fotózásába!
2013. márc. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én is látok nagyon halvány második csíkot!
2013. márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!