Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. dpo-n nem vártam, ha...

11. dpo-n nem vártam, ha negatív lett a teszt, az még lehetett korai? Van még remény babára?

Figyelt kérdés

Mai a peteéréstől számított 11.napom, ez egy teszthez még lehet korai. Viszont ez a nem várt mensim napja is (26 napos ciklus), és nem jött meg, sőt máskor már napokkal előtte barnázni szoktam, most semmi, csak enyhe puffadás érzés.

Érdemes később tesztelni még?


2013. márc. 9. 22:21
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Na sziasztok, most jutottam csak gép elé. Köszönöm a sok választ, kedves első, még simán lehet pozitív a teszted, csak várd ki a 14-ét, tuti korai volt neked még a mai teszt.

Kedves egyetemista, aranyos vagy, köszönjük a drukkot, s kívánom, hogy megtaláld életed párját, akinek szülhetsz majd babát ;)

Kedves pozitív tesztes: nagyon gratulálok Neked! :)


S végül rólam: ma már elkezdődött a barnázás, néha picit pirosas is, de nagyon enyhén, most este pisiléskor pl semmi nem volt a betéten, sem a wc-papíron... és egész nap olyan furcsán bele-beleszúr tűszúrás-szerűen a hasamba, mensis görcsök egyáltalán nincsenek, csak párszor éreztem nagyon tompán.

Ma nem teszteltem, mert ezek alapján ha időben pár nappal előbb lennénk, akkor egyértelműen azt gondolnám, hogy egy napon belül megjön rendesen.

De ez mind olyan szokatlan, eddig a nem várt előtt pár nappal már kezdődni szokott a barnázás, majd erősen szokott megjönni erős görcsök közepette. Most meg egy nap késéssel kezdőik a barnázás-pecsételés, görcs semmi, csak fura szúrkák.

Amíg el nem önt rendesen, addig a remény hal meg utoljára, de sajna mivel kis piros vér is van közte, ezért nem reménykedem nagyon, valószínű csak késik :(


Még egy kérdés: ha holnap megjön normálisan, akkor a mai legyen az első nap? Mert ma is volt már piros vér, csak kevés.

2013. márc. 10. 20:28
 22/34 anonim ***** válasza:

Mindenképp a holnap az elso nap, ha megjon. 18-oraig megjott mensest szamolunk aznapra ami rendes piros. Oh, annyira sajnalom. :((

Bar en meg bizok benne, h nemjon meg rendesen neked!

Aranyos vagy, de en meg ezt nem konyvelem pozitivnak. Majd, ha eros lesz :-)

Holnap irok fejlemenyeket. Jo ejt mindenkinek.

2013. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Sziasztok csajszik! Kitartas! Meg van remeny!!!nem is keves- nektek! En mar nem hiszem hogy nekem pozi lesz....ma teljesen tunetmentes volta...kiveve a 11 ora alvast tegnap este ota+ delutan extra 2 vagy harom...ossz 13-14 ora alvas!!!! Jezusom....most szerintetek letezik hogy valaki ennyire kimerult legyen??!! En el vagyok ajulva magamtol eskuszom....napok ota ennyit alszom! De nem hiszem ennek ellenere sem hogy baba... majd ha kesik... de nektek nagyon nagyon drukkolok!!!!irjatok mindenkepp!!!
2013. márc. 11. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Talan mintha erősödne : [link]


Drukk mindenkinek!

2013. márc. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

sziasztok!


Ezen az utolsó teszten én sajna semmit sem látok... próbáld meg esetleg egy másik teszttel is, hátha az jobban mutatja!


Én megköszönöm a drukkokat, sajnos ma reggelre rendesen megjött, és egész nap erős görcseim voltak :(


Azért nektek még szurkolok!

2013. márc. 11. 20:36
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom! Holnap masik tesztet csinalok. Sajna keson tudtam fotozni es nagyon kiszaradt. Remelem jo hirrel jovok! Fel a fejjel!
2013. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
köszi, aranyos vagy! :)
2013. márc. 11. 21:51
 28/34 anonim ***** válasza:
En sem tudok kiigazodni az utolso teszten. Talan a holnapi kep jobb lesz;-) kedves kerdezo, egyutterzek veled de ne aggodj uj honal uj remeny. Nekem semmi jelem ill vannak tuneteim de valoszinuleg a csalodottsagtol es nem baba miatt. Talan jobb is ha 14- en megjon.ugyanis ma elhagyott a parom :_( a szivem megszakadt. ... vigyazzatok magatokra es jo babazast majd...nekem mar nincs remeny :_(
2013. márc. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj... Miért hagyott el??? :( Szívemből sajnálom de kitartás, lehet, hogy te ennél jobbat érdemelsz!..
2013. márc. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Azt mondta mar nem szeret. Szombaton volt egy nagyobb vitank egy hulyesegen. En azt hittem megoldjuk de o mar uj eletet kezdett. Majdnem het ev utan neki egy hetbe kerul uj eletet kezdeni es elvezni az eletet...mar maris mas nokkel ismerkedik :_( en meg gyereket akartam tole....egyszeruen nem birom ezt az egeszet feldolgozni......

Veletek mizujs? Varom a mai teszt eredmenyt:-)

2013. márc. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!