Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. dpo-n nem vártam, ha...

11. dpo-n nem vártam, ha negatív lett a teszt, az még lehetett korai? Van még remény babára?

Figyelt kérdés

Mai a peteéréstől számított 11.napom, ez egy teszthez még lehet korai. Viszont ez a nem várt mensim napja is (26 napos ciklus), és nem jött meg, sőt máskor már napokkal előtte barnázni szoktam, most semmi, csak enyhe puffadás érzés.

Érdemes később tesztelni még?


2013. márc. 9. 22:21
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Sziasztok csajok! Hova tunt mindenki? Nem akartam megolni a forumot a temavaltasommal..... de amugy ma nekem megjott ugyhogy nem kell aggodnom hogy az apja nelkul none fel a gyerekem.....
2013. márc. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

ohh nagyon sajnálom, szörnyű :( Tényleg jobb is,ha megjött... tudom, most nagyon rossz lehet, de hidd el, megtalálod azt az embert, aki méltó lesz arra, hogy gyereket szülj neki! Sok erőt kívánok neked, hogy "túléld"...!!!


nekem mára már múlóban is van a menses

2013. márc. 13. 21:42
 33/34 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Bocsi, h kimaradtam! Kerdezo sajnalom, h megjott. Uj honap!

Utolso! Sok erot kivanok neked!

Nekem 2 napja kesik.

2013. márc. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Kerdezo en is sajnalom hogy megjott! De ahogy az elottem levo irja, uj honap uj remeny!

Utolso! Drukkolok erted! Mikor tesztelsz?

En majdcsak tulelem valahogy....meg nem tudon hogy de majd kiderul....valahogy csak uj eletet kell kezdenem, nincs mas valasztasom.

2013. márc. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!