Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciki babaruhát venni ha még...

Ciki babaruhát venni ha még nem is vagyok terhes?

Figyelt kérdés
20/L
2013. márc. 10. 21:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
picit fura, igen.meg terhesség nélkül csak "semleges" színű és mintájú rugikat vehetsz mert minden más ruhadarabhoz tudni kellene a baba nemét (és súlyát)
2013. márc. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

:/ furcsa.....igen!

Én egy halvány citromsárgát vettem, meg van egy rágókám is :) ezek eléggé semlegesek :)

2013. márc. 10. 21:38
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem egy picit az. Engem is nem egyszer elfogott a vágy, de gyorsan lebeszéltem magam :D

Ami még ehhez hasonló volt, hogy már évek óta bújtam minden csecsemőgondozással kapcsolatos weboldalt meg könyvet. Amikor igazából elég lenne ha az ember előtte csak azt olvassa el, hogy hogyan készüljön fel a terhességre, meg esetleg gyakorló anyukáktól informálódni, hogy hogyan változott az életük, és majd csak akkor állni neki vásárolgatni, meg a köldökcsonk ápoládt tanulni, mielőtt jön a baba, a védőnő (meg anyu, meg anyós) különben is majd elmond mindent ,amit tudni kell... Igazából mindezek a dolgok nem hozzák közelebb a dolgot. Próbáld valami mással elfoglalni magad :)

2013. márc. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
szerintem is foglald le magad mássa, mert ez tényleg értelmetlen. gondolj bele, ha mondjuk 26 évesen szülnél (ami még mindig tök időben van), adnál a szájába hatéves rágókát? mert én tuti nem! kb sosem fogod használni, amiket most veszel
2013. márc. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%

Babonából nem vennék.

A babaruhákat a terhes kismamák is az utolsó pillanatban szokták megvenni, nehogy rossz ómen legyen a túl korai vásárlás...

2013. márc. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%

Én babonából nem vennék. 8 hetes terhes voltam, már volt szívhangja a babámnak, amikor egy barátnőmtől nagy unszolásra elfogadtam egy zsák babaruhát. Alig pakoltam ki, még időm sem volt megnézni, miket kaptam, amikor kiderült (10 hetesen), hogy már nem él a babám.

A ruhákat felvittem a padlásra, és csak hónapokkal később volt lelkierőm felmenni értük és visszaadni a barátnőmnek.

A következő terhességem alatt a 8. hónapig nem vettem semmit a babámnak, még a kölcsönbe kapott kiságyat sem hoztuk el. Azt hiszem, érthető, miért. Így is meglett minden, mire megszületett a kisfiam.

2013. márc. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom mikor akarsz gyereket, a korod alapján van még néhány éved rá.:-) Nem cikinek mondanám, hanem furcsának. A te korodban, még nem ezzel kellene ilyen szinten foglalkoznod, hanem a saját életed megalapozásával, aminek később majd szerves része lehet egy gyerek is. Szinte minden nőben benne van genetikusan az anyai ösztön. De nagyon kevesek gondolatát köti ez le olyan mértékben, hogy ruhákat, vagy egyéb dolgokat vásároljon egy nemlétező babának.
2013. márc. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

én inkább a korod miatt mondanám furának. ha már próbálkozik valaki, és lehet, hogy összejött, szerintem nem furcsa. én a páromnak kisruhával mondtam el pl. és tegnap vettem 3 kis body-t, mert nagyon olcsó volt, igaz, nálam már pocakban a baba.

a babonával abszolút nem értek egyet, NEM ettől nem marad meg a pici!

2013. márc. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem ciki. Miért ne vehetne magának 1-2 db kis ruhát, ha tetszik? Ha a lelkének jót tesz, h nézegeti, akkor miért ne? Ha nincs kutyám (nem lehet), akkor fura vagyok, ha kutyás képeket nézegetek és 1-2-t kirakok a falra? Vagy ha veszek egy kutyatálkát?


Nyugodtan vedd meg, ha tetszik.

2013. márc. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szándékosan nem hoztam fel azt a példát, hogy ha nagyon szeretnék kutyát, de nincs, akkor nem fogok sem játékot, sem kutyakosarat venni neki. De igen, furcsa lenne így kielégíteni a kutya iránti vágyamat...
2013. márc. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!