Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7. hétben vagyok. Normális,...

7. hétben vagyok. Normális, hogy éjszaka 6-7 szer is felkelek pisilni? Van olyan, hogy egy órában akár kétszer is. Nem iszok többet mint korábban.

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom...Lehet valakinél már ilyen korán jelentkezik, nekem ez még korai. A terhességem végén már alig tudtam raktározni pisit, annyira nyomta a hólyagomat a baba, de akkor sem keltem 6-7 szer pisilni. Nem fáztál fel véletlenül?
2013. márc. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is soknak tűnik. Szerintem menj el vele a dokihoz.
2013. márc. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hétfőn voltam dokinál,de nem emiatt,akkor megvizsgált,csak mondta volna ha valami baj van. (nem mondtam neki,hogy ennyiszer felkelek,akkor még csak egy napja tapasztaltam,viszont azóta minden éjjel)
2013. márc. 16. 09:04
 4/9 anonim ***** válasza:
szia, szerintem hívd fel a dokid. én 8 hetes vagyok, egyszer szoktam kimenni "csak". szerintem ez nagyon sok! ha nem is fázt5ál fel, lehet más gond is. egyébként mindig jön is pisi, vagy csak úgy érzed, nagyon kell, aztán pár csepp?
2013. márc. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mindig jön,fél dl is akár,szóval olyan nincs,hogy csak pár csepp. mikor felébredek,hogy menni kell wc-re,próbálok visszaaludni,hisz nemrég voltam wc-n,de nem tudok visszaaludni,csak ki kell mennem wc-re
2013. márc. 16. 09:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is igy volt. Megelegeltem lefekves elott par oraval mar nem iszok, meg ha szomjas vagyok se. Azota atalszom az ejszakat. Megduzzadt a meh es nyomja a holyagot. Egy-ket het mulva mehszunik egyebkent, mert megemelkedik a hasban a meh es mar nem fogja nyomni. Akkor ter majd vissza, ha mar olyan nagy lesz a baba - tehat sokara. ;-)
2013. márc. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Első terhességemnél nálam is ez volt, én is sokszor keltem fel éjszaka pisilni, nem volt semmi baj, valamiért így alakult.

2013. márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen az elején. és most a vége felé is van. volt olyan éjjel hogy óránként voltam fent. 36+4hkm
2013. márc. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! :)
2013. márc. 16. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!