Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes kismamáknál normális...

7 hetes kismamáknál normális ez a kavargás a gyomorban, a hányinger mellett? Étvágytalanság. Hidegrázás? Mi jöhet még?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 02:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 8hetes vagyok, elmondom a tüneteimet.


Elöször is, reggel hányingerem van, vagyis nem pont hányinger, de kavarog a gyomrom. Szinte semmit nem bírok megenni, reggelire eszek egy piritóst és utána még 20percig kavarog a gyomrom, aztán megnyugszik.

Az ebédnél detto, alig bírok valamit is enni.

Egyik este nálam is volt olyan, hogy fáztam pedig meleg volt a lakásban. Nagyon sokat alszom, nem csak éjjel, de van hogy napközben is. Én ezeket a tüneteket produkálom :)

2012. márc. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez ennyi idősen :) Reggelente 1 óra kell mire fel bírok kelni ülő helyzetből. Addig iszok gyömbért és valamennyire jobb lesz. Enni nem tudok semmit.Majd ha megyek le kutyát sétáltatni veszek a zöldségesbe banánt. Attól jobban leszek. Állítólag teli van B6 vitaminnal. Délután 3 -ig semmi gond,majd álomkór. Lefekszem aludni és mire felkelek addigra iszonyatosan émelygek, fázom, étvágy semmi, tegnap már hányingerem is lett.Enni nem tudok mit,mert úgy érzem kijönne belőlem. Remélem hamarosan vége. Jah és ma fejfájással is ébredtem e mellé nagyon nem jó érzés. :( A háztartás most 3 napja kimaradt ,mert eddig mindig délután este takarítottam, de most nem bírtam. Most megelőzöm és amíg jól vagyok addig elvégzem a dolgom.
2012. márc. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jajj lányok,köszönöm,én is így vagyok,napközben is olyan álmosság tör rám,h seggen ülve is elalszom.

Azt vettem észre h ha nem engedem teljesen kiürülni a gyomromat,akkor jobb.

Mekkora a babátok?

Mit mondott a doki az UH-n?

Ma kellene menjek én is ,még nem voltam dokinál.Nemsokára a 8.hétbe lépek.

2012. márc. 2. 06:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, jól érzed, Én is így vagyok. Ha megvárom az éhség érzetet és utána eszek, akkor nagyon rosszul vagyok. És egyszerre nem tudok annyi mennyiséget enni, mint régen. sokkal kevesebbet eszek.

Úgyhogy azóta Én is azt csinálom, hogy sokszor keveset, hogy ne éhezzek meg.


Baba: múlthéten 9mm-es volt (7.hét), most 8hetes vagyok, de jövőhéten (9.hét) megyek következő alkalommal orvoshoz. Egyébként azt mondták nekem, hogy minden rendben, jó helyen van, és tökéletes a szívhang is.


Pihenj sokat! :)

2012. márc. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!