Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bromocriptinnek milyen mellékh...

Bromocriptinnek milyen mellékhatásai vannak? Nem merem bevenni!

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A tájékoztató ellenére nekem a világon semmi hatása nem volt, nem éreztem szó szerint semmit sem, pedig már hónapok óta szedem :) Nyugi, vedd be nyugodtan!
2013. márc. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, pontatlanul fogalmaztam, hatása volt (most babát várok), csak mellékhatása nem :)
2013. márc. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Áááhhh, Köööööszikee!:) Annyi rosszat olvastam róla :( Mesélsz a történetedről:)? Írhatsz privit is! Kíváncsi vagyok.
2013. márc. 22. 18:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is rengeteg rosszat olvastam róla, napi fél szemet szedek, este, lefekvés előtt és SEMMI BAJOM TŐLE. A 4. Bromós hónapban terhes is lettem, 2,5 év után, de sajnos annak missed ab lett a vége.
2013. márc. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Május óta szedem, este egy szemet. Semmi különöset nem tapasztaltam:) Mondjuk én fokozatosan adagoltam,először 3 napig negyed szem, majd 3 napig fél szemet, és utána már a rendelt dózis szerint napi egy szem. Azóta már kétszer sikerült is a baba, sajnos egy méhenkívüli, és egy imperfect vetélés ,missed ab. lett a vége, de szerintem a sikert a Bromocriptinnek köszönhetem.
2013. márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is negyeddel kezdem, hát a tegnapestit éreztem: Hőhullámok(nem erősen, még ma is), nem tudtam aludni, fájnak, nehezek a végtagjaim, dekoncentrált vagyok totálisan, a legrosszabb: egész nap fáj a fejem olyan bizsergősen a tetején, most érzek hányingert is. Ez mind ettől a fos kis pirulától van? 1 hétig negyedelek, majd meglátom, mi lesz. Így még elviselhető, azért nem kellemes:(
2013. márc. 23. 17:33
 7/7 anonim ***** válasza:

1 hónapja szedem, 2 rosszullétem volt. Szerintem azért mert kihagytam 1-et, és rögtön egész szemmel folytattam.


Amúgy 1. héten fél szemet szedtem este, mielőtt le akart ragadni a szemem. Utána 1 szemet. Semmi bajom tőle.


Bár PCOS-em is van, azt már 3 hónapja kezeljük. Remélem lassan sikerül az álmom, és teherbe esek. Gratula akinek sikerült!

2013. márc. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!