Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nemvárt menszi előtti...

A nemvárt menszi előtti napokban milyen folyás szokott lenni, ha sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Nekem néha kissé bő, átlátszó nyálkás. Bocsi, hogy így írtam. vagy az a jó, ha száraz? köszi a választ.
2009. szept. 17. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem menszi előtt 2-3 nappal mindíg vizes folyásom szokott lenni!most pedig nem volt vizes csak krémes,fehér!pozit teszteltem!
2009. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is átlátszó szokott lenni 1-2 nappal,de én holnapra nem várom,és ma is fehér krémes volt.Remélem babó van a dologban,mert a közérzetem is rossz.Olyan,mintha szédülnék,és zsibbadnék egyszerre.És a mellem is feszül,de az szokott menszi előtt is.De még nem akarok tesztett csinálni.Remélem neked is baba van a dologban,majd írd meg.
2009. szept. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem menszi előtt általában vizes, de volt már olyan is mint pé-kor. Ami biztos, hogy mindig barnázni szoktam előtte 1-2 nappal, most meg nem volt semmi. Ebből sejtettem, hogy baba lesz. Két napot késett és pozitív lett a tesztem.
2009. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig vizes volt mensi előtt, és amikor baba lett, krémes folyásom volt előtte! 2 napra rá pozi lett a tesztem!

7 h km

2009. szept. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!