Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserje és mellfeszülés?

Barátcserje és mellfeszülés?

Figyelt kérdés
22. ciklusnapon tartok, e hónapban kezdtem el szedni a PreMens-et. Kb. 3-4 napja érzem a folyamatos feszítő érzést mindkét mellemben, időnként annyira kifejezetten, hogy pl. álmomból is felkelek rá, holott előtte sem ovukor, sem mensi előtt nem volt ilyen panaszom. Bő egy hete volt ovum, (vélhetően) az előző hónapok alapján jövő hét második felében kéne megjönnie. Szerintetek lehet összefüggés? Volt már valakinek hasonló?? Köszi a válaszokat.

#teherbeesés #mellfeszülés #barátcserje tabletta
2013. márc. 25. 10:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Elvileg kezdetben felerősítheti a PMS tüneteit ami közé a mellfeszülés is tartozik. Én nem PreMens-et hanem másfajtát szedtem, amiben 20-szorosa volt a barátcserje mennyisége, és semmi bajom nem volt. Amit vettem abban 400 mg barátcserje, a PreMensben meg 20 mg, de ugyan annyiba kerül mindkettő... :-S
2013. márc. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!