Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló 1 éves szedés...

Fogamzásgátló 1 éves szedés után, ha abbahagyom lehet rögtön az első hónapban terhesség? Valakinek sikerült egyből teherbe esnie?

Figyelt kérdés
1,5 éve szultem a szoptatás alatt is.fogamzasgatlot szedtem(Azalia ),majd egyből utána (Symiciat)!Most 3 hete abbahagytam,mert babát szeretnénk!Mennyi az esélye,hogy már egyből az abbahagyast követő hónapban terhes lehetek?Sikerült már így valakinek?

2013. márc. 24. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia en a helyedben varnek 3 honapot mert Kell a kiurulesi Ido ,mert beteg lehet tole a babad nekem Orvos is mondta es mindenkorulottem elo Szoval en meg vartam a 3honapot utana egybol sikerult.sztem card meg ne a turelmetlenseg miatt legyen a picinek baja!28hkm
2013. márc. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A dokim azt mondta,hogy annyira alacsony a hormon tartalma,hogy nem lehet gond,mert 24-48 órán belül kiürül!
2013. márc. 25. 09:50
 3/4 anonim válasza:

Hát tudod, jobb a békesség. És ha mégis baja lesz, a doki viseli a következményeket? Gondja lesz a beteg baba miatt kialakult problémákra? Nem hiszem..

Lehet hogy nem sok az esélye v. 0-a, de ezt ki tudja garantálni?

Én szerintem várnék,ne ezen múljon :)

2013. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nem lettem terhes!
2013. márc. 26. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!