Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a fogamzásgát...

Lehetséges, hogy a fogamzásgátló ugy bekavar, hogy fél év után se esek teherbe? Kezdek bepánikloni!

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 10:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarlak elkeseríteni de nekem a gyógyszer konkétan bekavart és tönkretette az életem ha lehet és lesz gyerekem lányom annak megtiltom hogy gyógyszert szedjen!Rendszertelen lett utána a ciklusom és a baba sem jön azóta!De ez csak az én esetem! Reméljük hogy neked nem a gyógyszer szimplán csak várat magára a babátok! Annyira összetett dolog a fogantatás mindennek stimmelnie kell és mindkettőtöknek tökéletes állapotban kell lenni!Tehát nem maradt más mint a türelem..... orvoshoz érdemes elmenni csak hogy megnyugodjatok hogy minden rendben és után szabadon élvezhetitek egymást és hamarosan jönni fog!
2013. márc. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem pont fél év eltelte után jött a baba a gyógyszerszedést követően. Sok éve szedtem már. Ne aggódj, még nem telt el hosszú idő, idő kell arra is hogy teljesen kiürüljön a szervezetből.
2013. márc. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
reméljük,hogy nemsokára összejön!állitólag a gyogyszer 3nap mulva kiürül a szervezetböl!!!
2013. márc. 26. 12:58
 14/14 anonim ***** válasza:
A doki mondta, h azt azért ne várja senki, h eddig azt mondtad a testednek, h nem jöhet a gyerek, most meg hirtelen jöhet? És akkor minden klappoljon kapásból? Az én term gyógyim szerint jobb is volt, h bő 1 év után estem teherbe, mert az anya hormonszintje igenis megváltozott, annak ki kell teljesen ürülnie. Nekem az emésztésem rendbetételét és lúgosítást javasolt (pl. napi 2-3 dl zöldség és gyümilével: alma, citrom, narancs, srépa, cékla centrizve, apának is), amitől totál jobban éreztem magam, és persze nyugodtabban álltunk hozzá a projekthez. Fél év után jött össze a baba, úgy, h csak 7végén voltunk együtt.
2013. márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!