Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha lefekszek valakivel úgy,...

Ha lefekszek valakivel úgy, hogy nem védekezünk, de nem is élvezek bele, akkor még lehet terhes? Gyakorlatilag a 'spermák teszik terhessé', legalább is így tudom, de azért erősítsetek meg.

Figyelt kérdés
Szigorúan elmélet, 17/F
2013. márc. 27. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze mert az előváladék is tartalmazhat spermiumokat. Igaz hogy kisebb a teherbeesés esélye, de nem kizárt hogy terhes lesz az illető.
2013. márc. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
előváladék? Olyan sem volt, csak elélvezéskor 'robbanok'vagy ez az előváladék szemmel nem látható?
2013. márc. 27. 23:24
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
mindig van elovaladek, kulonben szaraz lenne a farkad..az meg elegge fajna..
2013. márc. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha benne vagy nem tudhatod, hogy van-e előváladék, amúgy van, és pont ez a "megszakításos módszer" ami rengetegszer terhességhez vezet....
2013. márc. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként azt írod elmélet, aztán azt, hogy nem volt előváladék??? Ha elmélet akkor honnan tudod? -.-
2013. márc. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
csak fiú legyen és ne Béla! (mondta valaha Kern)
2013. márc. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az előváladék miatt kell aggódni. A férfiaknak lehet spontán orgazmusuk, amit észre sem vesznek, hogy megtörtént. Szigorúan elmélet, de előváladék nem volt? :)
2013. márc. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Előváladék mindig van, viszont csak abban az esetben tartalmaz spermiumot, ha az aktus előtt már történt egy magömlés és azóta nem volt pisilni az illető. Ennek ellenére megtörténhet a teherbeesés ezzel a módszerrel, mert mint ahogy előttem is írták már, előfordul, hogy még mielőtt elmennél, már távozott pár csepp sperma, amit észre sem veszel. A megszakításos módszer Pearl indexe 35, vagyis egy év alatt 100 nőből akik ezt a módszert alkalmazzák kb. 35 esik teherbe. Ezzel szemben mondjuk az óvszer Pearl indexe 3-4.
2013. márc. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

egyébként 17 évesen azt tanácsolom, védekezz. egyrészt sokan esnek fiatalon teherbe, van kockázata, másrészt el is kaphatsz ezt+azt.

egyébként jól írják, van az ún. előváladék, hát ez most kicsit fura lesz, de figyeld meg, hogy az orgazmus előtt is jön valami onnan, na abban vannak spermák rendesen.

2013. márc. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az előváladék a pénisz hüvelybe vezetését teszi könnyebbé. Úgy mint a lányoknál, nálad is "nedves" lesz a makk vége. Nem kell ahhoz előbb orgazmus, hogy az előváladék spermiumokat tartalmazzon.


[link]


Amúgy meg nem biztos, hogy egy 17 éves tökéletesen tudja, hogy mikor kell kihúzni.


Szóval nem jól tudod. Tessék kulturálódni, mielőtt szexeltek. A védekezés nem gyerekjáték.

Amúgy így estem teherbe, nekem elhiheted, tudom, hogy miről beszélek.

2013. márc. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!