Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes terhes vagyok, és...

6hetes terhes vagyok, és gyakorlatilag napi szinten az van, hogy nincs étvagyam, ill. nem vagyok éhes. Màsnàl is van ilyen?

Figyelt kérdés
nincsenek tuneteim,nem hànyok,nem émelygek,de pl. mindjàrt du.3ora van és ugy kellett 'megeroszakolni' magam,h megegyek egy joghurtot. . aztàn estefele màr eszek normàlisan. mit gondoltok?
2011. dec. 23. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nálam is:) de ahogy olvastam sokaknál jelentet gondot az evés!én csak narancsot tudtam enni sokáig, most vagyok 12 hetes és még most sem tőkéletes az étvágyam!szerintem majd javulni fog!boldog baba várást!:)
2011. dec. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem baj ez.

Nekem a masodik terhessegem volt ilyen. Soha nem voltam rosszul, de annyira nem volt etvagyam, hogy az elso 2-3 honapban 3-4 kilot fogytam, pedig nekem igazan nem kellett volna, mert nagyon vekony voltam. Inkabb mar sovany. A 15. het kornyeken megallt a folyamat, a 20. hetre jott vissza masfel kg, a vegere 10-11 kg jott fel osszesen.

Vegig nem voltam valami nagy evo, volt, hogy racuppantam dolgokra es hetekig azt ettem minden lehetseges pillanatban, de ezek pont olyan dolgok voltak, amiktol hizni nem igazan lehet. (Fejes salata ecetes ontettel, savanyu alma, narancs, ananasz.)

2011. dec. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! én 5 hetes vagyok és nekem sincs étvágyam, azt mondja mindenki, hogy ez majd hamarosan megváltozik. Remélem, hogy így lesz mert ez elég rossz. néha szédülök is, lehet hogy azért mert nem eszek rendesen, de ha egyszer egy falatot sem bírok lenyelni... szinte minden kajától undorodom. :(
2011. dec. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia én is ebben szenvedek 5+4 hetes vagyok. Állandó hányinger és gyakori émelygés, nálam az a különös h pár falatot letuszkolok utána már sikerül megennem azt ami előttem van, de nyugi tényleg nagyon sokan mondják h ez változni fog! :) Boldog baba várást! :)
2013. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat nem néztem a dátumot! :D előző voltam! :D
2013. márc. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!