Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miota terhes vagyok, gyakorlat...

Miota terhes vagyok, gyakorlatilag mindennap masztizok és/vagy szexelek a férjemmel, màsnàl is volt/van ilyen?

Figyelt kérdés
most vagyok a 24.hétben és àllandoan kivànom az orgazmust.terhességem elott is szerettem és kivàntam a szexet,de nem napi szinten..nektek mi a tapasztalatotok?
2012. ápr. 28. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
terhesség alatt velem is így van,de nekem inkább az első 3-4 hónap,utána nem jellemző,sőt,ellenkezőleg.
2012. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
Mindkét terhességemnél az alső időszakban kivántam,de aztán ahogy nőtt a pocakom,átalakult mindenem,nem kivántam annyira már.Meg azért féltettem a babát is,akármennyire is mondjákaz orvosok,hogy nem árt a szex a babának,azért jobb az óvatosság!Az orgazmus kiváltása meg különösen veszélyes,mert méhösszehűzódásokat eredményez a hüvelyi orgaznus,ami akár be is indithatja a szülést,úgyhogy sztem kicsit fogd vissza magad ezen a téren,kedves kérdező!
2012. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Irulva-pirulva, de nálam is így van, pedig a végén tartok és nem csillapodik. :)
2012. ápr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nálam csak 2. trimeszterben
2012. ápr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Engem még szülés előtt egy nappal is "megerőszakolt" az asszony!
2012. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is szexelnék sűrűbben, csak estére már nincs erőm, reggel meg még nincs erőm. :) Nap közben nem vagyunk együtt, így nehéz bármit is csinálni. Tegnap reggel, már 3-szorra ébredtem orgazmusra. Nem mondom, hogy fenomenális volt, mert jobb lenne a párommal, de ez van. Így egy kicsit fájdalmasabb, nem értem miért, de miután magamhoz térek az élményből, fáj a méhem, olyan mintha összehúzódna, és féltem a babát. De ha a párommal vagyok akkor ilyet nem tapasztalok.Úgyhogy sztem nincs ebben semmi rossz. Éljétek ki magatokat, mert utána meg már lehet a kicsi miatt nem lesz energiátok, meg időtök. De azért óvatosan! További Boldog Babavárást!
2012. ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Ez durva lesz, amit most irok, de leirom.

En az elso es a mostani terhessegemmel is meg vagyok orulve az orgazmusert. Egyszeruen muszaj a szervezetemnek, nem tudok vele mit tenni.

Az elso gyerekem 41 hetre szuletett, es napi kb. 4-8 orgazmusom volt. Mehosszehuzodasokkal, mindennel, es a szules elotti napon meg teljesen zarva volt a mehszajam.

Megkerdeztem az orvosomat is, hogy ez esetleg baj lehet-e, hogy nem birok magammal, de azt mondta, hogy nem.

Most a masodik babammal ugyanigy vagyok. Ugyhogy szerintem ne aggodj! Nem vagy egyedul! Akarmilyen hulyen is erzed magad miatta, a termeszet ezt csinalja velunk.

Parom ugye nem kepes napi ennyiszer, igy muszaj vagyok egyedul is! :-)

2012. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Én is kívánom, naponta többször is :) hormonok :) nalunk tegnap telt le a 40 hét, jót szexeltünk - nem tagadon, némi szülésindító céllal is, de ezirányban nem vált be - de aztán ugyanúgy kívántam mint előtte. Ma is valamit bevetünk. :)
2012. ápr. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!