Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor hagyjam...

Szerintetek mikor hagyjam abba a fogamzásgátlóm szedését, ha jövőre babát szeretnénk?

Figyelt kérdés

Már 1 éve szedek fogamzásgátlót (Symicia), és a véleményetekre lennék kíváncsi. Jövő nyáron szeretnénk hozzálátni a trónörökös összehozásához, és kíváncsi lennék, legtöbben mennyivel előtte hagyjátok abba a tablettát?

Párom szerint hagyjam abba most júniusban, hogy legyen 1 teljes év, hogy kitisztuljon a szervezetemből, és legyen időm tanulmányozni a peteérésem is, és a menzesz is helyre álljon.

Mások szerint pedig szedjem még amíg neki nem látunk, (tehát még plusz 1 évig) és amikor elfogy az utolsó levél, már rögtön lássunk is neki, mert akkor a legfogékonyabb a nő.

Ti hogy csináltátok?



2013. márc. 28. 21:31
1 2
 11/12 anonim válasza:
A tervezett babo elott 1 evvel abbahagytam. Egyreszt azert hogy szepen kiuruljon a szervezetembol, masreszt azert mert igy boven van ideje a ciklusodnak a vissza allasra. Mert ugye bogyo utan elofordulhat hogy felborul..es ugy nehezebb kiszamolni a peteeresedet. Nalunk akkor 4. honap utan lett baba. (az egy ev utan) Most ha minden igaz akkor a masodikra sikerult. Par napja teszteltem pozitivat. ;) sok sikert ha aktualis lesz!
2013. márc. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Szerintem én is abbahagyom a nyáron! :)
2013. ápr. 7. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!