Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Norculut tabletta szedését...

Norculut tabletta szedését hamarabb abbahagyni szerintetek lehet?

Figyelt kérdés
Norculut tablettát irt fel 10 papig napi 2 szer, azután amikor megjön pedig clostit, hogy peteérésemet serkentse mivel a párommal babát akarunk. A kérdés az lenne hogy mivel a párom Németországban dolgozik és hamarabb jön haza és hamarabb is megy vissza, és kiszámoltam ha mind a 10 szem norculutot beveszem, és utána megjön a peteérésem pont ott körül lesz amikor ő már visszament. Szerintetek hamarabb abbahagyhatom a norculut szedését, hogy hamarabb megjöjjön a mensi és igy minden korábban lesz? eddig 12 szemet vettem be a noculutból. ( 6 napit) még lenne 4 nap vagyis 8 szem. Mi tanácsoltok? Igy is megjönne?? vagy nem tanácsos?

2013. márc. 17. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Es mikor hagynad abba? Most? Lehet, hogy igy se jon be a szamitasod, mert nekem azt mondta a doki, abbahagyas utan 2 nappal megjon. Hat nem jott, meg jo par napig...
2013. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem szabad abbahagyni, az előttem válaszolónak igaza van, nekem is 10 napon át kellett szedni 2x1-et, és mikor ez letelt, rá 3-4 napra jött csak meg. Ne hagyd abba, mert több kárt csinálsz mint hasznot
2013. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm rendben nem fogom abba hagyni, és a closti szedésél mikor van peteérés, első mensi naptól számitott 13 nap körül? vagy hogy?
2013. márc. 17. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!