Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan valakinél, hogy a...

Volt olyan valakinél, hogy a hőgörbe nem emelkedett meg, mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban ovutesztet használtam ami a 12. Napon pozitív volt a 13. Napon már negatív!A ciklus közepén elkezdtem a hő met is nézni,de ossze vissza van!Ha valaki ért hozzá leírni tortent-e vele is ilyen!Teljesen levagyok törve!

2013. ápr. 1. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, velem! 36.7C nél nem volt több a hőm soha, most még is 8 hetes vagyok.
2013. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 vagyok: azt nem írtam, hogy 36.4-36.7 között volt össze vissza. Volt egy hónap mikor végig fent volt 37C és tutira vettem, hogy ebből baba lesz (ilyen még soha nem volt) na aztán simán megjött még csak nem is késett.
2013. ápr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó,már azt hittem velem van gond!Nekem is csak 36,7 annál magasabbra nem megy!
2013. ápr. 2. 07:37
 4/5 anonim ***** válasza:
1 vagyok: Én már 7 hetes múltam és tegnap véreztem. Még nem tudni hogy esetleg a hormonok miatt (amire utalhat az alacsony hő) vagy egyéb okok miatt, de majd ha sikerül a baba akkor minden képen említsed majd meg a dokinak ezt. Vagy minél előbb kérj vérvételre beutalót. Semmi baja a babának, csak szednem kell egy bogyót.
2013. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Ha sikerült a baba mindenképpen megemlítem az orvosoknak!
2013. ápr. 3. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!