Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha baba lenne, milyen folyásom...

Ha baba lenne, milyen folyásomnak kellene lenni? És mikor mutatja ki a teszt leghamarabb?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 30. napon ált-ban 33-34 naposak a ciklusaim és krémes kevés folyásom van. Ma 13 napja volt ovum.
2009. szept. 20. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

elvileg ilyen a terhességi folyás is, csak ez fog szapaorpdni majd a következőkben, ha baba van.


mikor akarsz tesztelni, nekem a 10-es nem reggeliből 10. DPO-n már + lett?

2009. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs terhességre utaló folyás!!! Mindenki más, nekem menzi előtt szokott krémes folyásom lenni, mikor babás lettem, mind két alkalommal, a nem várt előtt teljesen száraz voltam. De van akinek meg krémes fehér folyása van és babát vár. Van akinek semmi különbség nincs a menzi előtti és a terhesség alatti(nem várt előtti) folyásában.

Erre ne adj!

Drukkolok hogy baba legyen!

37h kismami

2009. szept. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem menszi előtt mindíg fizes folyásom szokott lenni,de most h teherbe estem krémes volt már nem várt előtt is meg azóta is!
2009. szept. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!