Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most mi lehet? Ha van...

Ez most mi lehet? Ha van hasonlo "történet" irjon, ha tud akkor tanácsot is szeretnék! (bövebben lent)

Figyelt kérdés
Pozitiv lett a tesztem, rá 2 napra "megjött" viszont nem éreztem h jönne,(mindig szoktam pár nappal elötte érezni) 4 napig volt, nagyon kevés volt, miután elmult elmentem laborvizsgálatra-vizelet, ahol negativ lett!! de vetélés nem hiszem h lehetett mert ahhoz kevés napig volt, és kevés vérzés volt!!! és "érzem" a tüneteket, szédülök, hányingerem van! lehet hogy tévedett a laborvizsgálat?? vagy mi lehet ez???
2009. szept. 21. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudom, hogy tévedhet-e egy laborvizsgálat. Ha te mégis esélyt látsz erre, akkor pár nap múlva csináltasd meg még egyszer. A dokid mit mond?

Ha nincs hcg, akkor sajnos bele kell törődnöd, hogy elment a babád, de fel a fejjel, ha egyszer sikerült, sikerülhet megint :)

2009. szept. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A vetélés után valamennyi ideig még marad hcg a vérben-vizeletben, így én nem erre tippelnék. Vagy nem volt még kimutatható a szintje, vagy valóban nincs babó.

Drukkolok h az legyen, amit szeretnél!

2009. szept. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én csinálnék még egy tesztet a helyedben holnap reggel és ha neg akkor elment a baba, nem biztos hogy nagyobb vérzéssel kellene járnia. ha viszont pozi akkor irány a doki. ird majd meg mi lett.,

druk

32

2009. szept. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is teszt holnap reggel, és ha negatív, ha pozitív mindneképp doki, mert lehet, hogy vetélés volt, DE nem ürült ki teljesen minden, ilyenkor viszont a méhed van veszélyben, és az, hogy valaha lehessen még babád!!! Szóval, ilyenkor be kell fejezni műtéttel!

Kérj beutalót a laborba, de ne pisis tesztre, könyörgöm, mekkora hülye az az orvos..., hanem vérből hcg-re, hogy mekkora a szint, meg 2 nap múlva is, hogy emelkedik-e, és aztán megnézni hüvelyi UH-on, hogy látszik-e már valaki, valami!

Úgyhogy doki, doki, de lehetőleg valami okosabb fajta! :)

Egyébként a laboros teszt tévedhet simán, van, hogy csak valami alig érzékeny, pl.100-assal tudnak tesztet csinálni, mert annyira szegény a kórház. Ezen az oldalon is volt már így valaki, a laboros nega lett, de az otthoni pozi, és ott volt a baba!

Ha pozi lesz, akkor meg a vérezgetés miatt mindenképp Utrogestan vagy Duphaston kell, progeszteronpótlásnak!

Sok szerencsét!

2009. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is késett egy pár napot, két nagyon halvány pozitív teszt után negatív, majd megjött. Én úgy tudom, hogy ilyen korai vetélésnél, ha az volt a nők nagy része észre sem veszi ezt (már ha nem tesztel), csak annyi, hogy késik pár napot. Tehát nem kell befejezni a műtétet. Hiszen ha jól értettem te még nagyon az elején voltál a terhességnek. Én már nem tudom egyáltalán mi volt nálam az a halvány pozitív Gabriellel, mert a clear blue amit annyira dícsérnek negatív volt, majd megjött. Lehet csak a hormonjaink vicceltek meg.
2009. szept. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!

nagyon szépen köszönöm mind az 5 válaszolonak!!!!

holnap megyek a dokihoz, és kiharcolom a vérvételt!!!

Utolsonak: igen eléggé az elején vtam a terhességnek, már nem tudom hogy mi lehet ez!! remélem h holnap kiderül vmi !!

amint megtudom, megirom nektek!!!!!

2009. szept. 21. 19:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az utolsónak van igaza. Ilyen korán még nem csinálnak műtétet. A legtöbb nő még tesztet sem csinál ilyen hamar, azt sem tudja, hogy terhes volt. Nekem 10 nap késés után ment el és csak uh és vérvétel volt. Ismerek olyat akinek a 9. hét után se kellett műtét.
2009. szept. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

sziasztok!!

hát ma sajnos nem volt bennt az orvosom, és csak csütörtökön lesz ö, ugy hohy csak akkor derül ki h mi van!!! ez van.

2009. szept. 22. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!