Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

- 3 napot késik a menstruációm

- Semmi jelét nem érzem, hogy megjönne

- Legutóbb a ciklus 7. napján szexeltem. Ekkor a párom elvileg nem ment el. A "dolgok" csak picit értek össze óvszer nélkül, behatolás nélkül. Ezt követően extrasafe óvszert használtunk.



2013. ápr. 9. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy terhes
2013. ápr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Természetesen, ha egy hetes késést elérem csinálok egy tesztet is.
2013. ápr. 9. 13:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem:)
2013. ápr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! :) Én is tudom, hogy valószínű butaság ettől tartanom. De most voltunk együtt először. Mindketten 17 évesek vagyunk.
2013. ápr. 9. 13:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy 17 évesen aggódsz. Én is aggódtam már egy kis folt miatt a lepedőn is:DDD 17 évesen (sőt még utána is) előfordulnak néha ciklus gondok. Én 34 éves vagyok. Kétszer voltam terhes, ismerem a testem, de néha engem is gondolkodóba ejt, hogy mi a fenéért nem jön meg. Legutóbb két hetet késett, úgy hogy semmi előjelét nem éreztem, hogy bármikor is megjönne. Máskor meg előtte már egy héttel is rosszul vagyok. Okozhatja a késést stressz, front... de az is, hogy félsz a teherbeeséstől. :)
2013. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azóta sem jött meg, nem tudom mi lehet az oka...
2013. ápr. 13. 14:27
 7/7 A kérdező kommentje:
annyi változás, hogy kicsit görcsölgetek néha...
2013. ápr. 13. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!