Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SEGÍTSETEK KÉREM, lehet ez...

SEGÍTSETEK KÉREM, lehet ez terhesség? (lsd lent)

Figyelt kérdés

A menzesz utolsó napján, 13 napja pettingkor hozzáértem a hüvelybemenetemhez előváladékos kézzel. (önkéntelen,véletlen mozdulattal)

(behatolás nem volt, semmi más.)

Nem tudom meg volt e száradva.. Az után kb rögtön, v. 1-2 nappal picit feszülő húzó érzést éreztem a hasamban de csak kb 1 napig.

Lehetett az egy korai peteérés,amiben megtermékenyült a pete az esetlegesen előváladékból bekerült hímivarsejttől?

Mert azóta most a ciklusom 18.napja van, és nem érzek semmi peteérési és semmi menzesz előtti tünetet! Mondjuk nekem legtóbbi 2alkalommal 33 napra jött meg,de volt már 40 napos ciklusom is, de 27 is.

Annyit érzek hogy a melleim picit feszülnek,ha mozgok, "ugrálok", akkor érzem h fáj,érzékenyebb mint alapból. De ez terhes tünet is lehet...

És 2 napja ég a gyomrom és émelgyek olykor-olykor.!! Meg fáradtság (ez mástól is lehet tudom)és gyakori pisilés!

LEHET EZ MÁR TERHESSÉGI TÜNET? egyáltalán előfordulhat a fentiek mellett teherbeesés? SEGÍTSETeK , meghalok annyira félek :(( Kérem írjatok! Tesztet még nem merek , félek korai, és félek hogy + lesz :(



2013. ápr. 9. 23:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszi, tudom van addig időmég ... de 16 nap eltelt az aktustól akkor már végülis kimutathatta volna ha lenne nem? Mert akik középidőben vannak együtt, pl14.napnál,és 28.on jönne meg, azoknak a várt/nemvárt napja körül kell tesztelni, tehát 2 hét, és ez is annyi volt... de igazadad lehet csak nem tudok nemgondolni erre!!!! meg az émelygés,gyomorégés stb sem szűnt meg teljesen ám,ezért is félek!:(((deköszi...:(
2013. ápr. 12. 17:30
 12/13 anonim ***** válasza:
szerintem ne aggódj,ennyitől hogy hozzáértél a kezeddel,biztos nem leszel terhes,mi 3.5 éve alkalmazzuk a megszakításos módszert,és eddig még nem lettem 1-szer sem terhes,bár tudjuk,hogy ez nem a legalkalmasabb módszer a védekezésre,de nálunk nem volna baj,ha becsúszna a baba,de ezzel csak arra célzok,hogy mikor szex közben előváladék jön a páromból,akkor sem veszi ki,tehát nem csak,hogy épp hogy oda ér az előváladék,hanem .........szóval nyugodj meg ne idegeskedj!!! A mensid meg lehet,hogy megint 40 nap körül jelentkezik,ja és felejtsd el a Predictor tesztet,mert becsaphat
2013. ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm szépen a segítséget. Tudom h az nem a legjobb teszt, csak annál érzékenyebbet nem találtam sehol! de vettem Gabrielt is majd később megcsinálom, remélem igazad lesz és nem lesz baj!! köszönöm szépen.
2013. ápr. 12. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!