Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tavaly volt egy terhességem,de...

Tavaly volt egy terhességem,de sajnos nem jól végződött. Lehetséges az hogy el van záródva a petevezeték?

Figyelt kérdés
2008. jún. 13. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
az bármikor bekövetkezhet, de mindenképp kérdezd meg az orvodt és biztosan meg tudja oldani.
2008. jún. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogyha el van záródva a petevezeték akkor a baba sem jön össze.

Bár nem írtad,hogy mi volt a gond tavaly de biztos hogy nem volt még akkor petevezeték elzáródásod.

Szerintem is keress egy orvost és konzultálj vele.

2008. jún. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
rosszul fogalmaztam! az a lényeg,hogy már tavaly volt egy terhességem,de meg kellett szakítani,mert beteg volt a magzat! az a baba 6 hónap alatt jött össze: most egy másik babaával próbálkozunk,és megint 6 hónapnál járunk. lehetséges-e az,hogy most azért nem jön össze,mert el van záródva? időközbe elzáródhat?
2008. jún. 13. 13:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom ami veled történt, nekem 5 elhalt terhességem volt. Lehetnek pszichés okai is annak, hogy nem sikerül teherbe esned. Azt irtad, hogy beteg volt a baba, elküldtek genetikai tanácsadásra vagy valamilyen vizsgálatra? Mi már tul vagyunk a kromoszoma vizsgálaton, de nekünk azt csak a harmadik sikertelen terhesség után csinálták meg. Most derült ki hogy a helicobaktérium tesztem pozitiv lett. Érdemes lenne ezt is kivizsgáltatnod. Nekünk volt, hogy egy évig nem sikerült a teherbeesés, tehát a félév miatt ne aggodj. Én sem adtam fel, pedig voltak rossz időszakaim. Fel a fejjel, sikerülni fog!!!!!!
2008. jún. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szia! az a pozitív eredmény mit jelent? remélem fog sikerülni neked is. 5 elhalás az sok!!! azért van benned erő,mert én ettől az egytől is kibuktam lelkileg. majd lesz valami! szorítok neked! és mit mondtak az orvososk? lehet babád?
2008. jún. 13. 20:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Egyik orvos sem mondta, hogy nem lehet. Hétfőn megyünk vissza Czeizler Endréhez /Ő több vizsgálatra is elküldött/ akkor összegzi az eredményeket.
2008. jún. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!