Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clear Blue teszt. Valaki...

Clear Blue teszt. Valaki tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
Két nappal ezelőtt csináltam egy Clear Blue tesztet, amin egy vékony vonal jelent meg a tesztcsík helyén. Olvastam, hogy az nem számít pozitívnak. Ma ismét csináltam egy Clear bluet, amin egy nagyon nagyon halvány, szinte árnyékszerű vonal lett, de nem vékonyan, hanem olyan vastag csík volt, mint a kontrollcsík. Tudom nem szabad 10 percen túl leolvasni, de azért csak megnéztem később és halványan ugyan, de ott van a kék csík, nem vékony, hanem vastag. Járt már valaki így, hogy a teszt elvégzése után egy órával pozi lett a CB?
2013. ápr. 13. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Képet nem tudsz felrakni?
2013. ápr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne pazarold a pénzed erre a tesztre. Nekem a 400ft os facelle teszt nègy nappal mensi előtt kimutatta.
2013. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt mar egy csík a plusz helyen egy párszor, de nem volt baba. Egyébként tényleg felesleges :) az olcsóbb tesztek jobban bejöttek, negatívak voltak tényleg, ha nem volt baba, es jól láthatóan pozitív, mikor ott volt
2013. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajna nem tudok képet feltenni. Ma is csináltam egy másfajta tesztet, az halványan, de pozitív. Ennyi teszt csak nem tévedhet......
2013. ápr. 14. 11:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha már CB tesztet veszel, vedd meg a digitálisat, mert a sima semmit nem ér!


Én mondjuk az x-epilre esküszöm, nekem csak akkor volt pozi, ha terhes is voltam!

2013. ápr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!