Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek is megváltozott a...

Nektek is megváltozott a menstruációtok abortusz műtét után?

Figyelt kérdés

4 hónapja volt a műtét üres petezsák miatt, azóta most jött meg harmadszor, de annyira kevés hogy szinte fura.Régebben egy hétig is megvolt és rendesen erősen, viszont most alig van, és inkább ilyen barnás pirosas. Nem az az igazi vér.

Már voltam azóta kétszer dokinál akkor mindent rendben talált. Aki sajnos átesett ilyenen, nektek is ilyen fura lett a menzi? Nem tudom hogy most örüljek, mivel régebben az sem volt jó hogy sokszor minden menzeszemnél alvadt vér is jött, viszont igy sem jó hogy szinte semmi nem jön... Szerintetek menjek el megint orvoshoz? Vagy majd késöbb fog visszaállni?


2013. ápr. 14. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnálom a történteket. Nekem tavaly volt egy missed ab-om, a műtét után az első mensim normális volt (7 napos), de azt követően 4 napra "szűkült". Nekem azt mondták, hogy minden rendben, ne izguljak (barnázni is kezdtem vérzés előtt). Azóta 12 hetes vagyok :)

2013. ápr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom ami Veled történt,hidd el tudom milyen érzés.Nekem 5 hónapja volt missed ab.-om elhalt terhesség miatt.Azóta csak 3x jött meg.A műtét előtt 28-30 napos ciklusaim és görcs mentes,élénk piros,5-6 napos vérzéseim voltak amik mára már 40 naponta jön meg ami az első 2 napban csak barna maszat utána 2 napig élénk piros,darabos amit nagyon erős görcsök kísérnek és utána elmúlik mintha mise történt volna.A doki azt mondta,hogy nincs semmi bajom és legalább 6 hónap kell a műtét utána,hogy helyre álljon a ciklusom úgyhogy lehet Neked is ez van de ha gondolod menj vissza a dokihoz.

2013. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem februárban volt missed ab.om, imperfect vetélés miatt:( Rá 4 hétre megjött,alig tartott 3 napig, gyenge volt, most megint megjött április 7-én, erős vérzéssel,és görcsökkel, és 7 napig tartott. Előtte sosem voltak görcseim, most nagyon fájt a hasam,szinte minden nap. Gondolom idő kell,míg visszaáll odabent minden. Bár nekem most szerdán ciklus 4.napján vettek le vért, és hála minden hormon rendben (lombikos vagyok, ezért nézték),de ha a köv. vérzésed is ilyen gyenge lesz,érdemes hormont nézetni esetleg, ciklus 3.napján és a 21.napon. a 21.napi megmutatja,hogy volt e peteérésed. Mert ha esetleg nem,akkor lehet gyengébb a vérzésed,miután akkor nem termelődik progeszteron,ami a méhnyálkahártyát vastagítaná, de attól vérzés még van,csak a vékony m.nyálkahártya végett gyengébb ilyenkor a menstruáció.
2013. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem két műtétem volt egyik 2008-ban a másik most januárban. Ez a problémám nekem is, sajna a a2008-as műtétem után is csak 2-3 napig van meg, amiből egy erős két gyenge és utána el is múlik,sajnos nem állt vissza akkor sem és eddig most sem a normál ciklusom, vagyis normál elvileg ez is de műtét eltt 5 napig tartott. Nézettem én is hormont, minden rendben, van peteérésem ennek ellenére is. Persze örüljek neki, hogy csak három napig van meg, bár a mostani műtétem óta már 2 nappal a nem várt előtt görcsöl a hasam, ebből már tudom, hogy meg fog jönni. Viszont több mint 4 éve nem esem teherbe. :(
2013. ápr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi csajok a válaszokat! Most úgy néz ki a dolog hogy ma fog rendesen megjönni mert görcsöl a hasam, és tegnaptól erösödött.Nem tudom akkor mi lehetett ez a gyenge 3 nap. Na mindegy. Hát remélem volt peteérésem.De ez majd úgyis kiderül mert én is lombikos vagyok, ez az elsö babánk lombikkal sikerült volna :( Már be vagyok jelentkezve, most várjuk a biztosito beleegyezését.Nekem is fognak nézni hormonokat, csak nem tudom hogy ebben a hónapban vagy a következöben...Nagyon jó lenne már ha nekem is sikerülne igy több mint 3 év után :(
2013. ápr. 15. 12:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Kitartás, tudom milyen nehéz egy ilyen veszteség, vagy sikertelenség után felállni. Én vagyok aki szintén lombikos,és februárban imperfect vetélés miatt missed ab.om volt. Mi 6 éve várjuk a csodát, ez idő alatt 2.lombik méhenkívüli lett, kivették a jobb petevezetékem, utána vetélésem volt, majd szimultán terhesség (3 beültetett babából egy méhen belül egy pedig az egyetlen bal petevezetékemben tapadt meg),hasűri vérzésem lett, mindkét babát és a bal petevezetékem is elveszítettem. És mikor azt hittem örülhetünk, februárban lett a missed ab. A vetéléseknek nem találják okát, mert ami okozhatná,mindent megvizsgáltak, méhem rendben, immuno-genetika rendben,pajzsmirigy rendben..DE nem adjuk fel, sok sikert és mielőbbi pocaklakót kívánok Neked!
2013. ápr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom en is ami veled tortent!Szomoru hogy ilyen sokan atesunk ilyen szornyusegeken.en bizom benne hogy egyszer nekunk is eljon az idonk,de mikor lesz az az egyszer ?nagyon rossz minden menzi utan varni aztan remenykedni aztam megint letorni mert nem sikerult.most ugy erzem hogy semmire se vagyok jo ... :(
2013. ápr. 15. 19:51
 8/11 anonim ***** válasza:
és közbe látni amíg másoknak sikerül és már megszületnek a babák de mi még nem járunk sehol :(
2013. ápr. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! Remélem, még olvasod a válaszokat. Én pont úgy jártam, mint te, műtét után a 4. menzesz is gyenge és rövid. Én csak a 3 hetes kontrollon voltam, akkor minden rendben volt, és elvileg látott peteérést is a doki.

Kezdek nagyon elkeseredni.

Megírnád, akár priviben is, hogy mi lett veled azóta? Köszi

2013. nov. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi újság azóta?

Nekem is műtét utáni menzi esedékes, de nagyon gyenge, szinte csak rózsaszínes nyálka és enyhén piros folt. :( :(

félek, hogy valami baj van. most járok a vetélés kezdetétől számítva a 29.napon.

2015. okt. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!