Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha abortusz után sexuálisan...

Ha abortusz után sexuálisan együtt vagyok a párommal, és ö bennem megy el, persze a mütét után 4-héttel! Lehetek-e töle terhes?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 19:18
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
95%
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚRISTEN!!!! Képes vagy egy abortusz után még védekezés nélkül szexelni??? Nem vagy normális. Meg is érdemelnéd hogy terhes legyél újra. És igen!! ha nem védekeztetek és beléd megy több az esélye mint ha kihúzta volna mielött elmegy..
2009. febr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
91%

Az első válaszolónak üzenem: nem érdemli meg hogy terhes legyen, hogy még egy gyereket megöljön.

Igen, lehetsz, és remélem valakinek több gyomra lesz, hogy ezt jobban kifejtse. Gusztustalan vagy.

2009. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kérdés volt,nem tettem meg csak megkérdeztem!
2009. febr. 1. 19:25
 4/47 anonim ***** válasza:
94%

Ilyent meg sem kérdeznék!!!!!!!!!! 1 nap után is lehetsz!!!! Csak azt nem értem miért szexeltek 4 hét után(ennyire nem bírsz magaddal?)!!!!Te még a szexhez is felelőtlen vagy! NEm is értem miért szexelsz! Ja amúgy Miért volt abortuszod? Gondolom azért mert nem akartatok gyereket! Akkor mi a francért nem védekeztek? Szeretnél még egy életet kioltni?!!!! Végülis jó hogy egyes felelőtlen emberek csak így játszadozhatnak a kis emberi életekkel!!!!! Más meg éveket próbálkozik babával!

Gusztustalan ember vagy

2009. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
98%

Igen lehetsz. Sőt, szép kis fertőzést is összeszedhetsz. Nem véletlenül mondják a 6-8 hét várakozási időt. És azt sem véletlen mondják, hogy védekezz.

OFF:

De ha neked

1.ilyen sok pénzed van abortuszra

2.nem ráz meg, hogy életeket ölsz meg

3.és esetleg később ha gyereket szeretnél, majd nem lehet,

akkor csináld ahogy akarod.

2009. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
95%

Persze ez csak egy kérdés volt mi?! Akkor miért úgy írod ,hogy ha "műtét után együtt voltam a párommal"

Legalább most vállald már a kérdésedet ha már egyszer feltetted,te szerencsétlen!!!

2009. febr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
89%

szia! Ahogy az elozo vàlaszolo is irta, igen, akàr egy héttel az abortusz utàn is teherbe eshetsz. Nyugi, nem akarom leorditani a fejed , de valoban gondolhatnàl a védekezésre legkozelebb!! ( bàr azt irtad nem tortént semmi a mutét ota)Ezt a mutét utàn az orvos nem mondta el? Szulés utàn is ez az egyik legfontosabb dolog amirol a dokink beszél, a fogamzàsgàtlàs. Nem hinném, hogy a boldogsàgtol repesnél, ha esetleg ujboli terhességet akarnàl megszakitani, arrol nem beszélve,igen komoly egészségugyi kovetkezményei lehetnek,ha valaki kéthavonta jàr abortuszra..

Szoval csak okosan legkozelebb


ui: ne haragudj meg, de marhajot nevettem ezen a " szexuàlisan egyutt vagyok a pàrommal" kifejezésen!!!:D:D

2009. febr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Ja,bocs hogy ezzen az oldalon kérdezem mert mintha ez lenne az oldal neve nem hogy gyakori kérdések de ugy láttom az iqdnál már csak a szád nagy én azért kérdezek itt mert szeretném tudni és nem mindgyárt gusztustalannak titulálni de majd ha te leszel ilyen helyzetben akkor majd gondolj a válaszaidra te agyon skolázott....
2009. febr. 1. 19:40
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak lehurrogni, nincs szándékomban, megtették előttem és még fognak is, de ez egy ilyen kérdéssel vele jár! Csak le szeretném írni az én esetem, mert azt gondolom,hogy úgy érzed 4 héttel utána már a következő mensid esedékes és kicsi a teherbeesés valószínűsége. Csak tudnod kell hogy egy ilyen műtét eléggé felboríthatja a ciklust! Nekem missed-ab om volt, elhalt baba miatt, csak 1 mensit kellett várnunk, de a mensi után rögtön peteérésem lett, pedig nekem előtte mindig félidőben volt!!!! Meg is fogant a babánk elsőre, aminek nagyon örülünk. Valószínű az is közrejátszott, hogy állítólag az ilyen műtétek után sokkal könnyebb teherbe esni!!!! Tehát ezek alapján simán teherbe eshettél, de remélem nem így lesz, és tanultok belőle!
2009. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

Látod: válaszoltunk.

Mellé jár a kioktatás, mert akkor nem érző emberi lények lennénk, ha egy ilyen dolog nem háborítana fel minket.

Mellesleg nem ártana a helyesírásodon csiszolni.

Második válaszoló vagyok, és még mindig azt mondom, hogy lehetsz.

2009. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!