Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a sperma mozgásával van...

Ha a sperma mozgásával van gond, akkor az is okozhat beágyazódási problémát?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy érzem, tudom (teszt pozitívat mutat), hogy terhes vagyok, de a mensesszel el is megy a baba. Most járunk kivizsgálásra. A férjemnél sperma mozgásával van gond, de még most folynak nála is a kivizsgálások.
2013. ápr. 16. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ha csak a mozgással van gond, akkor nem. De ilyenkor sajnos sokszor kiderül hogy más is van. Az egyik baj vonzza a másikat.

Nálunk is ez volt a helyzet (illetve még mindig), hogy a pozitív teszt után, egy hét késéssel megjött. Biokémiai terhességnek hívják.

Nekünk az lehet a probléma, hogy extrém magas a férjem fehérvérsejtszáma a spermában (peroxidáz teszttel mutatható ki), és bár az sztk labor szerint nincs baci a cuccban, egy magán labor érzékenyebb tesztje mégis kimutatta. Ez ha sikerül is megtermékenyítenie, akkor mindenképp nagyon korai vetélést okoz. Sajnos másfél év után jöttünk erre csak rá, most igyekszünk megoldást találni.

Sok sikert nektek, és mielőbbi babásodást!

2013. ápr. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!