Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció után 13 nappal...

Inszemináció után 13 nappal (ma) negatív teszt, rózsaszínes foltok a betéten, ez mitől van akkor?

Figyelt kérdés
A lányomnál 13. napon délután már halvány pozi volt, és most is ezért csináltam a 13. napon, de nega. Utrogestant szedek, így megjönni nem is jöhet meg, amíg ezt használom.Múltkor nem volt ilyen kis pecsételés, most mitől lehet?
2013. ápr. 16. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem lombikom volt és már a beülti utáni 2. napon véreztem és crinone gélt használtam. Elvileg akkor sem jöhet meg ésmégis megjött.

Sőt olyan is volt hogy utrogestan mellett megjött.

Remélem nálad nem ezmiatt van

2013. ápr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj holnap reggeli pisiből.Drukkolok.Én lombikos vagyok énis alig várom h teszteljek.
2013. ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos pontosan ugyanígy jártam, mint TE :(

Először rózsaszínes foltom volt, másnap meg megjött :(

2013. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja, pedig szedtem én is utrogestant :(
2013. ápr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem utrogestan mellett simán megjött, talán egyszer nem. Reggel azért csinálj még egy tesztet, hátha... szorítok
2013. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is megjött a gyógyszer mellett, amikor nem sikerült az inszemináció.
2013. ápr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!