Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Muszáj hogy az orvos megvizsgá...

Muszáj hogy az orvos megvizsgáljon első alkalommal?

Figyelt kérdés
Már 4 alkalommal vetéltem,van egy kisfiam.Úgy néz ki most újra terhes vagyok.Már van időpontom dokihoz,de nem lehetne egyből ultrahangra menni?Vagy az orvos utalhat csak UH-ra?Mert félek ha megnyomkodja a hasam nagyon...
2008. jún. 13. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs uh. gep az orvosodnal?

Keress olyan dokit akinek van, eleg macera, ha mindig o kuldozget a korhazba uh-ra!

De szerintem a has megtapintasatol nem lesz baja a picinek.

2008. jún. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak uh-a kellene,hacsak nincs szükséged rákszűrésre! engem is csak azért vizsgált,mert nem volt már érvényes(max. 1 év) a rákszűrésem! de nem lesz semmi baj!!! nyugi!!!
2008. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a kézi vizsgálattól el lehetne vetélni. Engem a 8. héten vizsgált először az orvosom kézzel (addig csak UH volt), és annyira óvatosan nyomkodta meg a hasamat, hogy szinte nem is éreztem. Szóval szerintem ne aggódj! Nem kell túl korán menni ráérsz a 6. hét környékén.
2008. jún. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia

szerintem se a vizsgálattól vetél el az ember, de ha tudsz menj csak u.hra.

nekem egyébként első alkalommal csak hasi u.h. volt, 4hetes terhességet állapított akkor meg a doki.10nap múlva kellett visszamennem, akkor már volt szívhang is, és az első hüvelyi vizsgálatom a 10.héten volt.

2008. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia. Hát én nem tudom az előttem szólók milyen kórházakhoz tartoznak, de nálunk (Salgótarján), a nőgyógyász kéri az uh vizsgálatot. Enélkül szóba se állnak senkivel at uh-on.

De egy kézi vizsgálattól 100%, hogy nem fogsz elvetélni.

2008. jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, mert az Én orvosom (igaz, még csak két vizsgálat volt) kizárólag hüvelyi UH-t használt eddig.... de szerintem sem lehet elvetélni a kézzel történő vizsgálattól.
2008. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!