Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti vállalnátok még babát ha?

Ti vállalnátok még babát ha?

Figyelt kérdés

Lenne 3 egészséges gyereketek, de elmúltatok volna már 36 évesek?

Vállalnátok a 4. babát?

Azon agyalok, hogy ha 10 éves lesz akkor én már kb. 47, ha 20 éves akkor én 57... Anyukám most 53 éves :O Nekem ezért ez furcsa (tudom Anyum nagyon korán szült)


(az életkor miatti kockázatokra gondolok)


2013. ápr. 16. 21:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem anyukam 38 evesen szult. En voltam a 3. leanyzo. Ma 23 eves vagyok, egeszseges. Anyu nem banta meg soha! Most 61 eves lesz, de 12evet letagadhat a korabol, kesei gyerek megfiatalit!:)
2013. ápr. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Simán bevállalnám, főleg ha anyagiakban biztosítani tudom mind a 4 gyermekem jövőjét. És valóban fiatalít a kisgyerek :)
2013. ápr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Fiatalít a kései baba? Ajaj, néha így sem hiszik el, hogy 3 gyerekem van. Múltkor 23 évesnek mondtak :D

Na, de ez az oldala nem fontos :)

Anyagilag megtehetjük és későbbiekben sem lesz gon (reményeim szerint) a házban, az autóban is van hely.


A betegségek rettentett vissza és az amit az egyik hozzászóló is írt...hol van az megírva, hogy látom felnőni?

Tudom, így nem szabad hozzáállni semmihez, főleg nem a babához, de azért ez egy kicsit beárnyékol.

Amúgy tök lelkes vagyok és minidig is pozítívan gondolkodom mindenről, magam sem értem, hogy jöttek ezek a gondoloatok....

2013. ápr. 17. 10:54
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szeretnéd, akkor villám gyorsan tessék elhesegetned magadtól ezeket a negatív gondolatokat.

Nem első baba lesz, hanem a negyedik.


NEM LESZ BETEG!!!!!!


Én drukkolok, és bízzál benne, hogy simán láthatod felnőni :) Miért ne?????? Még unokázni is fogsz :)

2013. ápr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Akkor ne is gondolkodj ilyen butasagokon! Anyukam is veletlenul lett velem terhes. Kb a 12. hetig nem tudta, mert verezgetett. Raadasul akkor hagyta abba a foggatlot es nem gondolta, hogy teherbe esik. Elment dokihoz( sajnos a sajat dokija szabin volt, igy mas vizsgalta)a verezgetesek miatt, aki konkretan gyulladast diagnosztizalt nala, es antibiotikumot szedett vagy 1 hetig. Visszament kontrollra mar a sajat dokijahoz es o mondta neki hogy ne szedjen semmit, mert varandos. Anyu zokogott, azt sem tudta mit csinaljon. Aztan a doki megnyugatatta, hogy semmi gond nincs! Sok no eleteben eloszor szul ennyi idosen. Szerintem ne legyrnek aggalyaid, eros egeszseges picike van a pocidban. Minden rendben lesz! Termeszetes ilyenkor a ketsegbeeses es a kettos erzesek. En is ezt ereznem a helyedben, de biztosan megtartanam. En szoritok ertetek!:)


Udv: 23 eves, akit 38 evesen szult az anyukaja

2013. ápr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok!

Kedves utolsó válaszoló! Még nincs baba, csak tervben és fejben :) igazából ezek a félelmeim :( de igazatok van! Miért is lenne baja? :)

2013. ápr. 17. 13:37
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez a beszed!:)
2013. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Úgy van, hajrá :)))
2013. ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

:D :D

Csak jöjjön haza a férjem :D

2013. ápr. 17. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!