Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valakinek valamilyen...

Annny kérdése:

Van valakinek valamilyen tapasztalata a clostilbegyt nevű peteérést elősegítő gyógyszerrel?

Figyelt kérdés
A férjemmel( 26 évesek vagyunk mindketten) másfél éve próbálkozunk kisbabán,de sajnos sikertelenül.Voltam vérvételen és kiderült,hogy nincs peteérésem,amire az orvos felírta a clostilbegyt nevű gyógyszert,amit ma váltottam ki.Elolvastam a betegtájékoztatót,de eléggé megijedtem a lehetséges mellékhatásoktól...

2013. ápr. 18. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:

10 éve is azzal lettem terhes es most is azt szedem.

Nekem sosem volt semmilyen mellékhatása

2013. ápr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, remélem nekünk is hamarosan összejön a baba :)
2013. ápr. 18. 14:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is így sikerült a baba, 13. hetet taposom. A LEHETSÉGES mellékhatásokkal ne törődj, csak akkor, ha magadon tapasztalod őket. A gyógyszergyártóknak kötelességük feltüntetni minden eddig előforduló tünetet, egyáltalán nem biztos, hogy te is érzel bármit is ebből.
2013. ápr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen egy 20 hós kisfiú elég jó tapasztalat.
2013. ápr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mint minden gyógyszernek ennek is vannak mellékhatásai de én csak jót hallodtam róla...én is most szedtem insemem volt ma kellett volna megjönnie majd látjuk.. több kolléganőm a Clostilbegyttel lett terhes
2013. ápr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia Anny, nekem ez a második Clostys hónapom. Én két dolgot tapasztaltam, amiktől félned nem kell (nem is jelentkezik mindenkinél törvényszerűen) csak jó,ha felkészülsz rá, hogy ne lepjen meg: egyrészt borzasztó feszült és ingerlékeny volt a gyógyszerszedés kb. harmadik napjától kb. 1 héten át. Másrészt kb. az 5. napon jelentkezett látászavar, ami abból állt, hogy éjjeli felébredéskor ill. kora reggel ha sötét környezetben világos helyre mentem vagy világos hely irányába néztem, akkor "szellemképesen láttam". Pl. a kinyújtott kezem mellett mintha lett volna még egy kéz. Mindez egyetlen reggel jelentkezett és csak néhány órán át tartott.

Én nem olvastam el előre a mellékhatásokat, egyiket sem kötöttem össze elsőre a gyógyszerrel, ezért - főleg a látászavartól - nagyon megijedtem. Csak utána néztem meg, hogy a gyógyszer okozhat pontosan ilyeneket. Ha előre tudom, nem lep meg ennyire, ezért írtam le Neked.

Viszont tényleg rengeteg helyen olvasni, hogy mennyi babára vágyónak hozott sikert, úgyhogy én is szedem tovább bizakodva. :)

2013. ápr. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Ha nincs peteérésed akkor ez a legjobb gyógyszer amit felírhattak neked!:)Én meg vagyok elégedve vele,a harmadik havi kurát szedtem be,a második is sikeres volt csak sajnos nem maradt meg a baba. :(Figyelt a doki folyamatosan Uh-n és ebben a hónapban egy kis progesteron pótlással is segítünk.(Duphaston).A lényeg hogy a closty nagyon jó,peteérésem minden hónapban volt tőle!Mielőbbi babásodást kívánok!
2013. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és nem tapasztaltam mellékhatást,de ha lett volna sem bántam volna...3 éve próbálkozunk,bevállalok mindent ami segít!:)
2013. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

15 éves a fiam és 3 hetes lesz a lányom:))

Remélem ez elég jó tapasztalat:)

A fiammal első hónapban,most a kislánynál a második hónapban sikerült:)

A mellékhatás csak annyi,hogy hőhullám és idegbaj,d e megérte:D

2013. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!