Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett már valaki teherbe...

Esett már valaki teherbe stimulációs, imszemes kezeléssel úgy, hogy PCO mellett nem kapott met- alapú gyógyszert?

Figyelt kérdés

Sajnos PCO-s vagyok,de még mindig nem írtak fel nekem met-et,és félek hogy így nem maad meg a baba.

Nemsokára kezdjük a kezelést és parázok hogy gond lesz.

Kérlek segítsetek!


2009. szept. 24. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is pcos-m van és kipróbáltam 3 hónapig a metet, de se mensim, se peteérésem nem lett. Nekem a Closti és Fostimon tüszőrepesztő segített a babásodásban. Magzatmegtartó gyógyszert sem kaptam, pedig az első babám sajnos elveszítettem. Egyedül vitaminokat és a szokásos folsavat, magnéziumot, vasat és kálciumot szedtem. Szerintem, ha nincs gond az inzulinoddal, akkor nem lesz rá szükség. Sok sikert és ne aggódj!!!

2009. szept. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

de sajnos van gond az inzuval,éhgyomri 32,terheléses pedig 112:(

ettől tartok,ha baba lesz akkor nem marad meg az inzu szintem miatt:-(

2009. szept. 25. 18:10
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az orvosod nem mondott erről semmit, hogy veszélyeztetheti ez a magzatot? Ha még nem beszéltetek róla, nyugodtan kérdezz rá, hogy sok jót hallottál róla és kipróbálnád. Nem lehet belőle baj. Más gyógyszert sem kaptál az inzulin csökkentésére?

2009. szept. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

nem sajnos:(

ezért vagyok megáldva hogy mindenkinek felírják csak nekem nem:(

2009. szept. 25. 18:31
 5/14 A kérdező kommentje:
most megyünk a mensi 4. napján és akkor mindenképp rá akakrok kérdezni,mert nagyon félek hogy megtermékenül de már nem tapad meg emiatt:(
2009. szept. 25. 18:32
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez furcsa, hogy, ha magas (én nem értek az inzulinhoz, mert engem nem érintett, így nem is néztem nagyon utána) az inzulinod, miért nem kapsz rá semmilyen kezelést. Mindenképp kérdezz rá, ne hagy magad! Még, ha nem is szeretnétek babát, akkor sem jó, ha magas az inzulin. Járj mindenképp utána, és tényleg ne hagyd magad, kérdezz és szólj mindenért, amit úgy gondolsz, hogy segíthet. Ha zavarja az orvost, hogy próbálsz tájékozódni annak érdekében, hogy egészséges legyél és mielőbb lehessen babád, sürgősen keress másikat. Ha megértő, normális és alapos, akkor még örülni is fog, hogy nem kell mindent neki mondania, magyaráznia, hanem Te is tudod, mit miért!

Sok sikert!

2009. szept. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszi aranyos vagy:d mindenképp rákérdezek:D

már nagyon gyötör a kérdés

ezer hála

2009. szept. 25. 19:13
 8/14 A kérdező kommentje:
bocsi hogy kiemelem,de érdekelne hogy sikerült-e valakinek így is,köszi előre is
2009. szept. 26. 19:54
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is pcos vagyok. Az inzem sikerült, de nem maradt meg a baba. Hónapokig kell szedni a metet, hogy a szervezet rájöjjön, minden oké már(bogyótól). 3 hónappja szedtem, mikor spontán babaás lettem. Már 8 hós:)

Ne add fel, addig menj, még fel nem írják.

2009. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
sejetttem:( mindenképp fel kell iratnom:(
2009. szept. 26. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!