Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a szívemre vagy...

Szerintetek a szívemre vagy az eszemre hallgassak?

Figyelt kérdés
Minden nap azon jár az agyam,h kisbabát szeretnék. Meglenne hozzá a háttér.Egyszerűen nagyon akarom :) De tudom,h még várni kéne pár hónapot,mert lakásvásárlás előtt állunk a párommal. Mivel tudnám magam "leállítani" egy kis időre? Annyira szeretném már,de nem tudom,h mire hallgassak. Szívemre v az eszemre?
2013. ápr. 23. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt a néhány hónapot már csak kibírod. Nem lenne jó babával a pocakodban bútorokat tologatni, festeni, takarítani.
2013. ápr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Az eszedre hallgass. Racionális döntést hozz, ne érzelmit.
2013. ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Én mindig az eszemre hallgatok !
2013. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem az a pár hónap pont kell ahhoz hogy összejöjjön a baba. Én is sokszor halogattam hogy most ez vagy az miatt kellene még várni aztán majdnem három év volt mire összejött a babuci.
2013. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Azt a pár hónapot igazán ki lehet bírni. Neked is sokkal jobb lesz, ha saját lakásba jön a pici.
2013. ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ha most újra kezdeném ezt az egész baba vállalós dolgot, tutira már akkor elkezdtem volna élesben csinálni amikor elhatároztuk, csak ugye mi is halogattuk még egy picit a dolgot, pontosan annyi ideig, amennyi idő után sikerült teherbe esnem. 1év. Persze egy 50-50 %, lehet Neked az első hónap sikeres lenne.. Szerintem ha csak ilyen 3-4 hónapról van szó, én tuti bele vágnék, 3-4 hónapos terhesen nem áll meg a világ! :)
2013. ápr. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az attól függ!

Nekem a munka miatt kellett mindenképp kitolni a babaprojektet, 8 hónapot. Megmondom őszintén nem életem legjobb 8 hónapja volt.. állandóan a babán járt az agyam, nem tudtam máshova koncentrálni pedig sulit is csináltam mellette normálisan. Nagyon akarta a lelkem már a babát, évek óta szerettünk volna lelkileg csak a legjobb pillanatot vártuk. Kivártuk, túl vagyunk rajta, de ha újra így lennék, nem tudom mit tennék. Pedig tényleg mindennel le voltam kötve, szinte egy perc szabadidőm nem volt. De mindenhol beugrott az agyamba, hogy mennyire vágyom rá.


16 h km

2013. ápr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lettem lepontozva, csak segíteni szerettem volna. Tudom milyen érzés úgy gyereket nevelni hogy nincs saját lakásod és a szülidnél élsz. Sokkal jobb ha a baba a saját kis kuckóba érkezik.
2013. ápr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én nem pontoztam le senkit sem! Mindenkinek nagyon köszönöm a választ! :)
2013. ápr. 24. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!