Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki nem várja május 1....

Ki az aki nem várja május 1. -e körül? Izgulunk együtt? Ki mikor tesztel?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 11:11
1 2
 11/13 TeLány ***** válasza:
Én nem érzek semmit, de mondjuk szerintemmég ha elsejére várnám se nagyon lehet tüneteket tapasztalni,max megérzés.Én még sosem fogantam meg, bár ha ez az ára, hogy később vetélés mentesen lehessem babánk, akkor inkább várok tovább...Szörnyű lehet egy ilyet átélni..Tesztelni azért se tesztelek általában idő előtt, mert ha mégis mutatna valamit aztán pár napra rá meg eltűnne a csík..kiborulnék az biztos..inkább várok a menszi utáni 1-2 napig de eddig mindig időben megjött...alig teszteltem az 1 évem alatt..az elején amikor még nagyon be voltam sózva, meg újdonság volt, mert előtte sose pisiltem papírcsíkra.. ezek elmúltak és marad a remény minden hónapban...
2013. ápr. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia/Sziasztok! :)

Aki babás annak gratulálok, aki nem annak szurkolok!

Én is pont máj. 1-re nem várom, épp nemrég tettem is fel itt egy kérdés, még nem kaptam választ.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Épp hozattam tesztet a párommal, most érkezett meg. Nem bírom ki, meg kell csináljam. :)

2013. ápr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó!Teszteltél?mi lett az eredmény?
2013. ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!